Poszycie tapicerki astra g

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Rychu993

Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 13 sie 2013, 13:41
Imię: Mateusz
Auto: Opel Astra II
Silnik: 1.7 DTI
Województwo: podlaskie

Poszycie tapicerki astra g

#1

Nieprzeczytany post autor: Rychu993 »

Witam mam problem zakupilem ostatnio boczki z bertone linea blue niestety kurier odj**** kichę polozyl na nie cos ciezkiego z kantami jakimis i srubami i wygladaja strasznie ;( co mi z pieniedzy jak ja boczka potrzebuje a drugiego nie znajde za szybko.Otoz mam pare pytan , oto i one :)

1. Czy boczki z qp pasuja do hb ? z tego co widzialem to nie ma wyciecia na ramke w listwie ale jak katowka czy nozycami wytne to bedzie okej ?

2. Jest jakis manual (widzialem z 2 ale zdjecia wygasły i tak dalej) jak zdjac ten boczek bez uszkodzen. Chodzi mi o przod i tyl.

3.Czy moze ktos opisac jak ewentualnie wyciac materiał alcantare z boczku i wszczepic w drugi ? Nie kumam tego i nie chce spaprac bo bedzie szkoda ;/ Tyczy sie to samo tylnich boczkow.

4. Moze ktos sie orientuje kto (tapicer samochodowy czy zwykly) jak (czy wogole jest taka mozliwsoc) i ile to by kosztowalo +-
Chodzi mi o ten materiał gumowo plastikowy czarny (miekki) bo tam gdzie glosnik to twardy jest. Sa dosc mocne wklesniecia i da sie je wyciagnac jakos chociaz troche je zniwelowac ?
[External Link Removed for Guests]

Obrazek

Awatar użytkownika
marwisn

ex-Staff
Posty: 4598
Rejestracja: 18 cze 2012, 19:46
Imię: Marcin
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.4 TSI
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 26 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: marwisn »

Wg mnie to się wyprostuje. Miałem podobnie jak kupiłem środek do AH.

Wyglądało dokładnie jak u Ciebie. Poleżało kilka miesięcy (czasu nie miałem) i wróciło do normy.
DO - AF - ZA - AH - AK - SL

[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ