Astra classic 1 rocznik '00 sedan

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Goszas

#21

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

yattaman, ale dolicz do tej kasy jeszcze napelnianie N2O i podaj wtedy mi kwote, ale na nitro to Ci zaden burak nie podskoczy :D

yattaman

#22

Nieprzeczytany post autor: yattaman »

Goszas pisze:yattaman, ale dolicz do tej kasy jeszcze napelnianie N2O i podaj wtedy mi kwote, ale na nitro to Ci zaden burak nie podskoczy :D
Wychodzi mniej wiecej podobny koszt co turbo.
Nitro używa się jak potrzeba,nie używasz to zakręcasz zawór i auto pali tyle ile paliło przed założeniem systemu.
Po zamontowaniu turbo spalasz więcej benzyny cały czas.Wiec jak policzysz koszt paliwa w turbo a koszt gazu N2O to nie będzie wielkich różnic. Koszt założenia N2O jest dużo niższy niż uturbianie silnika.
No i trwałość seryjnych elementów.
Nitro-czasem , Turbo-nonstop
Dlatego mniejsze jest zużycie silnika i innych elementów jeśli są obciążane tylko chwilowo.

Goszas

#23

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

yattaman pisze:atego mniejsze jest zużycie silnika i innych elementów jeśli są obciążane tylko chwilowo.
fakt, la jak tai maly wyscig i z nitro wylecisz to kill udany :P

Kostek

Astro-maniak
Posty: 1399
Rejestracja: 05 sty 2007, 22:48
Imię: Marcin
Auto: Vectra C
Silnik: Z18XE
Rocznik: 2004
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: Kostek »

tak tylko ze nitro trzeba "uzbroic" przed wyscigiem odkrecic zawor itp. a gdzie na drodze masz czas na takie rzeczy? Zwlaszcza ze z regoly butle i zawor masz w bagazniku.

yattaman

#25

Nieprzeczytany post autor: yattaman »

Kostek pisze:tak tylko ze nitro trzeba "uzbroic" przed wyscigiem odkrecic zawor itp. a gdzie na drodze masz czas na takie rzeczy? Zwlaszcza ze z regoly butle i zawor masz w bagazniku.
Może być wyposażona w automatyczny zawór sterowny przyciskiem(np,na kierownicy), jeśli chesz zamontować butle w bagażniku.

Najlepiej mieć butle pod ręką,z tyłu za fotelem. :)

kargul

Astro-maniak
Posty: 1000
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostromecko
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: kargul »

A ja tam nie jestem za bardzo przekonany do nitro...Turbo tak :) a nitro tylko w wypadku jak bede mial za duzo pieniedzy i nie bede wiedzial co z nimi zrobic :P
Kupię błotnik przedni od strony kierowcy. Najlepiej w kolorze grafit.

- O widzę kupiłeś sobie golfa ?
- Nie..Zająłem drugie miejsce w konkursie..
- Aha..A co bylo za pierwsze ??
- Worek ziemniaków :mrgreen:

yattaman

#27

Nieprzeczytany post autor: yattaman »

kargul pisze:A ja tam nie jestem za bardzo przekonany do nitro...Turbo tak :) a nitro tylko w wypadku jak bede mial za duzo pieniedzy i nie bede wiedzial co z nimi zrobic :P
Miałeś kiedyś okazję jechać autem z nitro?

kargul

Astro-maniak
Posty: 1000
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostromecko
Kontakt:

#28

Nieprzeczytany post autor: kargul »

yattaman, Niestety nie mialem.....ale sobie kiedys czytalem o nitro...
Kupię błotnik przedni od strony kierowcy. Najlepiej w kolorze grafit.

- O widzę kupiłeś sobie golfa ?
- Nie..Zająłem drugie miejsce w konkursie..
- Aha..A co bylo za pierwsze ??
- Worek ziemniaków :mrgreen:

yattaman

#29

Nieprzeczytany post autor: yattaman »

kargul pisze:yattaman, Niestety nie mialem.....ale sobie kiedys czytalem o nitro...
To na jakiej podstawie twierdzisz że nie jesteś przekonany do nitro? Dlatego że coś tam czytałeś. 99% tekstów napisana jest przez ludzi którzy co najwyżej widzieli zestaw N2O u kogoś w aucie.

kargul

Astro-maniak
Posty: 1000
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostromecko
Kontakt:

#30

Nieprzeczytany post autor: kargul »

yattaman, Nie wiem po prostu nie bawi mnie moc chwilowa...Pewnie jest fajnie jak sobie wcisniesz przycisk i wcisnie Cie w siedzenie...Nie jestem przekonany....a do konca sie nie moge przekonac bo nie mam z kim sie takim autem przejchac :P Niestety nikt z moich znajomych nie ma N2O....:(

ODPOWIEDZ