Astra G OPC - Wersję

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
Grzybu7

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 22 paź 2022, 8:39
Imię: Paweł
Auto: Astra G G20 OPC
Silnik: X20XER
Rocznik: 2000
Województwo: małopolskie

Astra G OPC - Wersję

#1

Nieprzeczytany post autor: Grzybu7 »

Cześć chciałabym się od bardziej doświadczonych dowiedzieć jak to z tymi astrami jest. Co dokładnie musi posiadać AG OPC 1 żeby różnić się od zwykłej astry? Jak by kto może mógł podrzucić jakieś zdjęcia czy coś? I czy ewentualnie kto mógłby mi powiedzieć czy wychodziły jescze jakieś inne wersje astry? Tzn. no irmsher czy jakieś inne coś? Bo z tego co widzę na razie to silnik mam x20xer w środku wnętrze prawie OPC tj. niebieskie pasy fotele takie jakieś Ala sportowe licznik biały a z zewnątrz zderzak przód irmscher koła chyba OPC tył wydech irmscher i lotka OPC.

Proszę o pomoc bo chciałabym się zacząć trzymać jednego np. albo pakietu irmschera albo OPC.



I przy okazji mam pytanie czy jest możliwość zmodyfikować x20xer żeby zrobić w nim 200 km wolnossące czy jedyna opcja to grubo/kompresor?

opelek89

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 07 lip 2023, 14:46
Imię: Jan
Auto: Astra G
Województwo: opolskie

#2

Nieprzeczytany post autor: opelek89 »

Nie znam się za bardzo, ale na pewno szersze nadkola, masywniejsze zderzaki i centralnie umieszczona końcówka układu wydechowego to są najbardziej charakterystyczne cechy kompaktowego OPC

ja37

V.I.P.
Posty: 6107
Rejestracja: 22 gru 2006, 15:18
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z20LEH+ & Z18XEx2
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 14 razy
Pomocny: 130 razy

#3

Nieprzeczytany post autor: ja37 »

Wszystko na nie.
Nie znasz się, to nie gadaj pierdół.

ODPOWIEDZ