zawieszenie astra F sedan a felgi

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

zawieszenie astra F sedan a felgi

#1

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

Otoz chcilbym wrzucic zawieszenie do siebie sprezyny z amorami 70/50... Juz i tak pomalu odchodze od pomyslu 80/60, choc jeszcze nie zrezygnowalem:P I teraz Czy przy takim nastawieniu, nawet 70/50 wejda mi felgi 15" z oponami o profilu np. 55 lub 50.... Ma ktos jakies wiesci na ten temat? O.. albo jeszcze gdyby ktos zdjecie gdzies mial takiej astry... moze byc hatchback nawet...

cr2sher

Astro-maniak
Posty: 826
Rejestracja: 28 mar 2007, 14:14
Imię: Paweł
Auto: oBoRa
Silnik: Benzynowy
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

#2

Nieprzeczytany post autor: cr2sher »

Wojtek, wejdą, opona 195/50(55)/15 schowa sie z tylu w nadkole, z przodu nie będzie problemu. Jak chcesz to zobacz sobie u mnie, opona o takim profilu jak wyżej napisałem mieści się idealnie
Pozdrawiam
Cr2ShEr - Paweł

[External Link Removed for Guests]

------------------------------------------------

Obrazek

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

Super...:D Tu juz zastanawiam sie nad 80/60

Astrix

Astro-maniak
Posty: 157
Rejestracja: 10 sty 2008, 19:52
Imię: Piotrek
Auto: Astra F Caravan
Silnik: x30xe
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: okolice Konina
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Astrix »

tak, tylko ET felgi musiałoby być 40 w wzwyż :roll: , bo inaczej bedzie potrzebne klepanie/cięcie tylnych rantów w błotnikach. I jesli mi się dobre wydaje do bywalenia będą z tyłu plastikowe nadkola.

Jak się mylę to mnie poprawcie ;)
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false; <- Żabcia

throubler

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 27 gru 2007, 12:14
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: wroclaw
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: throubler »

zmieniajac zawieche na sportowa albo obnizajac max i zakladajac spojlery pamietajcie aby tlumik umiescic w zderzaku a nie pod nim. widzialem jak koles zrobil pod zderzakiem i dlugo nie pojezdzil. pierwsza hopa i po zderzaku i pieknym mugenie. mine miaj zajebiaszcza jak wysiadl i sobie spojzal... pozdrawiam. throubler.

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

wiesz no ja spojlerow nie mam i narazie nie zamierzam miec:P Ale wlasnie chodzi mi o to przy obnizeniu przod -8cm i tyl -6cm czy podejda 15 calowe felgi z oponami o profilu 55np... choc chyba wrzuce 50 i wlasnie co z tym ET... Najlepiej, gdyby ktos wiedzial co i jak dokladnie...

Awatar użytkownika
schabini

Astro-maniak
Posty: 92
Rejestracja: 26 sty 2008, 13:30
Imię: Marcin
Auto: Astra F Sedan
Silnik: C25XE
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: schabini »

Osobiście nie spotkałem się z zawieszeniem w sprzedaży, które by aż tak obniżało auto... Najlepiej zastosować przód-50 tył-30 i auto od razu się extra prezentuje i "komfort jazdy" jest znośny.... w połączeniu z 15" felgami przy 195/55 to już robi efekt, a w zakręty wchodzi się wtedy z takimi prędkościami że jak nie ma w aucie wspomagania to aż kierownice z rąk wyrywa!!!
W mojej jest założone kpl zawieszenie (spr+amo) Weitec 50/30...

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

mozesz przeslac mi na maila jakies zdjecia z boku (bez skojarzen;)). Nie spotkales sie bo pewnie szukales w naszym pieknym kraju... A niemcy maja takie systemy... Nie no -60/-40 to to co znalazlem najnizsze z przodem ku dolowi, ale ja raczej walne sobie -70/-50 lub -80/-60... Ale o te zdjecia prosze:)
aha... mail: witek-1989@tlen.pl

ODPOWIEDZ