felgi drag racing????

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Ślepy

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 19 lis 2007, 16:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

felgi drag racing????

#1

Nieprzeczytany post autor: Ślepy »

Witam!!!
Zamierzam kupić jakoś na dniach felgi ( najlepiej odrazu z oponami :m i do tego w przystępnej cenie ale używane jakoś żadne mi się nie podobają) znalazłem takie dosyć tanie felgi na allegro do mojej asi II raczej bedą sie prezentowały fajnie, nie wiem tylko jaki dokładnie ma to być rozmiar felgi?????? wiem że rozstaw śrub to 4x100 ale nie wiem jakie et i czy to ma być 6,0x16 czy ile????? dokładnie te aluski :m [External Link Removed for Guests]
POzdro 600

[ Dodano: 2008-03-12, 12:26 ]
A i zapomniałbym, czy ktoś miał jakieś doświadczenia z tymi felgami??? chodzi mi o to czy to nie są jakieś buble które mi sie zaraz rozlecą na naszych drogach?

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

Co to za fele ktorych nowy komplet kosztuje 1200 zeta ?!?!?!?!?!?!
Pare dziur i beda kwadratowe. Lepiej poszukaj sobie felg jakiejs renomowanej firmy i zdecydowanie lepiej na tym wyjdziesz.
Pozatym zerknij jaki jest rozstaw srub bo w oplu masz albo 4x100 albo 5x110 wiec te z aukcji nie beda napewno pasowac.

Ślepy

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 19 lis 2007, 16:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Ślepy »

te z aukcji to wiadomo ze nie pasują ale są dostępne 4x100. Właśnie tak sie zastanawiam czy kupno takiej felgi to jest sens, ale z drugiej strony podoba mi sie ten wzór a do tego cena.... :m ale chyba rzeczywiście trzeba będzie odżałować na jakieś renomowane. ale właśnie ciekaw jestem czy one są takie lipne??

Adaś Astra

Astro-maniak
Posty: 250
Rejestracja: 04 paź 2007, 22:02
Imię: Adam
Auto: Ford
Silnik: BWY
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztynek

#4

Nieprzeczytany post autor: Adaś Astra »

marcinpsk pisze:Co to za fele ktorych nowy komplet kosztuje 1200 zeta ?!?!?!?!?!?!
Pare dziur i beda kwadratowe. Lepiej poszukaj sobie felg jakiejs renomowanej firmy i zdecydowanie lepiej na tym wyjdziesz.
Pozatym zerknij jaki jest rozstaw srub bo w oplu masz albo 4x100 albo 5x110 wiec te z aukcji nie beda napewno pasowac.

tak lepiej kup jakieś renomowane i 10 razy naprawiane :/ sporo ludzi jeździ na takim mało znanych firmach i nie narzeka a jednocześnie nie "przepłaca" za znaczek firmowy, poza tym sam jestem użytkownikiem takich "no name" i powiem wam że sporo wytrzymały :) i polecam
AdamGaL - FCP ; były : astra, vectra, omega, golf, galaxy

Ślepy

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 19 lis 2007, 16:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Ślepy »

Udało mi się kupić tanio fajne felgi co prawda używane ale podobno dobrej firmy mianowicie "speedline: model "2116" rozmiar 16', i prezentują sie całkiem przyjemnie :m

Bertone84

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 26 wrz 2007, 21:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warsaw by Night
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Bertone84 »

marcinpsk pisze:Co to za fele ktorych nowy komplet kosztuje 1200 zeta ?!?!?!?!?!?!
powiem Ci kolego że te felgi kosztują w USA ok 200 USD za komplet, więc maks 600zł. Sprzedając taki komplet za 1200 po odliczeniu kosztów sprowadzenia ma zysku ok 200USD na komplecie. Bardzo dużo ostatnio pojawia się felg importowanych z USA. Ja swoje zamówiłem bezpośrednio na [External Link Removed for Guests], firma ENKEI, płacę za komplet 7"x17" z oponami Yokohama w sumie 650USD co przy dzisiejszym kursie dolara wynosi niespełna 1500zł. W Polsce więcej za same opony bym zapłacił...

kargul

Astro-maniak
Posty: 1000
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostromecko
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: kargul »

Michaello84, Z nieba mi spadles :P Bo wlasnie zastanawiam sie nad sciagnieciem ze stanow felg :d Mozesz mi na pw napisac ile wysylka kosztuje i jak to wyglada ?? Pozdro
Kupię błotnik przedni od strony kierowcy. Najlepiej w kolorze grafit.

- O widzę kupiłeś sobie golfa ?
- Nie..Zająłem drugie miejsce w konkursie..
- Aha..A co bylo za pierwsze ??
- Worek ziemniaków :mrgreen:

Bertone84

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 26 wrz 2007, 21:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warsaw by Night
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: Bertone84 »

wysyłka za darmo bo wrzucam do auta ojca które on sprowadza :)

kargul

Astro-maniak
Posty: 1000
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostromecko
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: kargul »

Interesujace :D Pytanie na przyszlosc jesli chcialbym zebys mi sciagnal stamtąd felgi ile mnie skasujesz za to ?? :D
Kupię błotnik przedni od strony kierowcy. Najlepiej w kolorze grafit.

- O widzę kupiłeś sobie golfa ?
- Nie..Zająłem drugie miejsce w konkursie..
- Aha..A co bylo za pierwsze ??
- Worek ziemniaków :mrgreen:

Bertone84

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 26 wrz 2007, 21:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warsaw by Night
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: Bertone84 »

kargul pisze:Interesujace :D Pytanie na przyszlosc jesli chcialbym zebys mi sciagnal stamtąd felgi ile mnie skasujesz za to ?? :D
ale na przyszłość tj najwcześniej za dwa lata, bo ojciec nie sprowadza cały czas stamtąd aut, tylko teraz dla siebie sprowadza samochód :) następny będzie pod koniec 2009 lub w 2010 roku :) do kosztu zakupu felg i opon na [External Link Removed for Guests] należy doliczyć jeszcze przesyłkę na terenie USA (zazwyczaj ok $100, chyba że u jednej osoby kupujesz felgi + opony, to często robią promocje i przesyłka w USA gratis). A jeśli miałbym komuś felgi sprowadzać to tak hmmm... na PW :)...
Ostatnio zmieniony 15 maja 2008, 14:51 przez Bertone84, łącznie zmieniany 3 razy.

ODPOWIEDZ