lampy angel eyes Sonar czy FK ??

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
spidermhz

Astro-maniak
Posty: 928
Rejestracja: 23 paź 2008, 19:36
Imię: Łukasz
Auto: Opel Astra H GTC
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

#241

Nieprzeczytany post autor: spidermhz »

hmm... moje odczucie jest takie że świecą dużo lepiej ale oczywiście mam porównanie do moich starych lamp które już troszkę przeżyły. Tanie te lampy nie są i dostęp do żarówek też nie jest rewelacyjny jeżeli chodzi o wymianę ale coś za coś :P
Cux pisze:I nie piszcie o żarówkach za 80zł/2szt, które tak czy siak i tak się spalą za 3miesiące.
z tym się nie zgodzę :)
'
Zapylała raz pszczółka jakiegoś badyla,
Gdy czuje, że od tyłu ją ktoś zapyla.
Patrzy, a to truteń - niejaki Zenobi.

Morał - rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi
.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
spidermhz

Astro-maniak
Posty: 928
Rejestracja: 23 paź 2008, 19:36
Imię: Łukasz
Auto: Opel Astra H GTC
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

#242

Nieprzeczytany post autor: spidermhz »

Cux pisze:Chce kupić jakąś narve na razie.
one lipnie świecą miałem je, kup philipsa premium +30% więcej i różnica jest kosmiczna a kosztują parę groszy więcej, różnicę na komplecie będziesz miał do 10zł
'
Zapylała raz pszczółka jakiegoś badyla,
Gdy czuje, że od tyłu ją ktoś zapyla.
Patrzy, a to truteń - niejaki Zenobi.

Morał - rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi
.

ObrazekObrazek

marek19830

Astro-maniak
Posty: 97
Rejestracja: 27 gru 2006, 18:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mszana
Kontakt:

#243

Nieprzeczytany post autor: marek19830 »

Miałem kiedyś lampy FK i w porównaniu do starych lamp świeciły elegancko. Po 2 latach, niestety podczas stłuczki jedna uległa uszkodzeniu i kupiłem nowe lampy oyrginalnie dymione "silti" (h4) i muszę powiedzieć, że nie zamieniłbym już ich na soczewki.

Awatar użytkownika
Rajdowy

Astro-maniak
Posty: 2535
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:16
Imię: Łukasz
Auto: Astra F Caravan dB
Silnik: X16SZR
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#244

Nieprzeczytany post autor: Rajdowy »

kupiłem nowe lampy oyrginalnie dymione "silti" (h4) i muszę powiedzieć, że nie zamieniłbym już ich na soczewki.
Jestem dokładnie tego samego zdania. Też miałem ała na punkcie soczewek,ale stwierdzam jednoznacznie że co ciemna seria to ciemna seria.Ja też już nie zamienię ich na żadne soczewki
--> CICHE SAMOCHODY ZABIJAJĄ DZIECI...BASS RATUJE ŻYCIE <-- VIBE BLACK AIR INNOVATIVE BASS ENCLOSURES & TARAMPS AMPLIFICADORES

Awatar użytkownika
Tbg

Astro-maniak
Posty: 1146
Rejestracja: 08 paź 2008, 23:37
Auto: VC
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: TARNOBRZEG/W-WA

#245

Nieprzeczytany post autor: Tbg »

marek19830 pisze:Miałem kiedyś lampy FK i w porównaniu do starych lamp świeciły elegancko. Po 2 latach, niestety podczas stłuczki jedna uległa uszkodzeniu i kupiłem nowe lampy oyrginalnie dymione "silti" (h4) i muszę powiedzieć, że nie zamieniłbym już ich na soczewki.
A ja powiem Ci, że teraz obecnie mam Silti i dużo lepiej świeciły mi oryginalne ZMĘCZONE Valeo ręcznie pomalowane niż te Silti, na pewno dużą rolę gra odbłyśnik. Tutaj w tych Silti może być jakiś z niższej półki (o ile taka jest), dlatego osobiście jeżeli ktoś się chce przesiąść na ciemną serię to proponuję kupić NOWE Valeo albo Carello i samemu sobie pomalować.

Awatar użytkownika
Tbg

Astro-maniak
Posty: 1146
Rejestracja: 08 paź 2008, 23:37
Auto: VC
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: TARNOBRZEG/W-WA

#246

Nieprzeczytany post autor: Tbg »

To było takie odbiegnięcie od tematu i porównanie 2 typów lamp ale standardowych, nie na soczewce także w spokoju czekaj na swoje lampy :)

ODPOWIEDZ