lampy angel eyes Sonar czy FK ??

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
Tbg

Astro-maniak
Posty: 1146
Rejestracja: 08 paź 2008, 23:37
Auto: VC
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: TARNOBRZEG/W-WA

#231

Nieprzeczytany post autor: Tbg »

Bierz FK

krzycho17

Astro-maniak
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2008, 17:36
Imię: Krzysiek
Auto: Vectra B
Silnik: x16xel
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

#232

Nieprzeczytany post autor: krzycho17 »

Kolego Majkel B., bierz czarne FK/Depo i się nawet nie zastanawiaj nad innymi ;)
[External Link Removed for Guests]

BARTEK POz

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 26 lip 2007, 14:32
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

#233

Nieprzeczytany post autor: BARTEK POz »

Ja mam Sonary nic mi sie nie nagrzewa

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#234

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

astrav8 pisze:nie mogę dojsc do tego czy te lampy sa przedliftowe czy poliftowe.
... jesli masz je ,,w ręku'' przyjrzyj się na klosz tam między innymi jest wytłoczone czy do 94 czy po 94 ...
[External Link Removed for Guests] Obrazek
Pozdrawiam z prawego fotela L-ki

endru

ex-Staff
Posty: 408
Rejestracja: 17 sie 2008, 21:39
Imię: Andrzej
Auto: Astra GSI
Silnik: C20XE
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: włoszczowa
Kontakt:

#235

Nieprzeczytany post autor: endru »

astrav8, na moje oko to poliftowe.Pewnie zapytasz dlaczego ,bo mają te skosy przy atrapie bardziej połozone, przedliftowe mają bardziej pionowo .

Awatar użytkownika
Tbg

Astro-maniak
Posty: 1146
Rejestracja: 08 paź 2008, 23:37
Auto: VC
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: TARNOBRZEG/W-WA

#236

Nieprzeczytany post autor: Tbg »

Sonary nie mają h7 tylko 2xh1. W FKach też się zdarzało 2xh1 ale przeważnie jest na mijania h1 a na drogowych h7.

Co do lamp FK to tak jak napisał kolega wyżej mają szklany klosz (podobno) lepszą soczewkę no i możesz je rozkleić i wymienić sobie diody (wchodzą 4), w sonarach nic nie zrobisz nawet jak sobie rozkleisz. Co do porównania do zwywkłych lamp - powiem Ci tak. Jeżeli ktoś porównuje nowe lampy na soczewce (w tym wypadku FK) do starych (ponad 15letnich) seryjnych lamp to niech się nie dziwi, że lepiej świecą anioły. Taki głupiec nie wziął pod uwagę tego, że przez tyle lat odbłyśnik się zmatowił jak i szkło "zmęczyło".

Osobiście brałbym FKi. Miałem i Sonary i FKi. W tych droguch masz możliwość podłączenia el. silniczków a do szczęścia wystarczyłoby Ci jeszcze ogarnąć spryskiwacze reflektorów (nawet uniwersalne) i śmiało możesz pchać xenon. A xenon to coś pięknego na drodze, u mnie w angelach xenon na mijania przy dobrym ustawieniu świecił lepiej jak drogowe lampy.

Na początek możesz zacząć od żarówek np. PHILIPS BLUE VISION, koszt podejrzewam coś koło 70zł za dwie ale widoczność bardzo ładna przy dobrym ustawieniu soczewki.

To chyba tyle, jak Cię coś jeszcze interesuje to pytaj. Pozdro

ODPOWIEDZ