ASTRA G ZMIANA GRILLA

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

no brewki u Ciebie wyglądają jak najbardziej cacy, no i ten grill irmschera wymiata, chyba masz kupe siana, że stać Cie na takie luksusy z rodziny irmschera :P :P :P a zobacz teraz na zdjęcie swojej asterki i pomyśl jakby fajnie wyglądały ringi z pozostawionymi brewkami czarnymi, mi sie wydaje, że jakbyś do ringów jeszcze np typu black, zostawił te czarne brewki i zapalił ringi to wyglądałoby za... zacnie :D a wcale nie jak wiejski tuning, a majsterkowicze WT mogli by Ci tylko pozazdrościć tak zaawansowanych technik i płaszczyzn płaskich zespolonych ;P :D

LUKI.

Astro-maniak
Posty: 124
Rejestracja: 21 lis 2007, 20:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WD
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: LUKI. »

jak dla mnie front do astry g to tylko front z opc

no i oczywiście oryginalny xenon

ps.
Pawka87,

jom dobry jest!
jak miałem G, właśnie na takim grilu śmigałem :)
astra h parking only

Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

kondzio pisze:ja bede zmieniac lampy :) i bedzie juz bez brewek :D
Kondzio wydaje mi się, ze musimy być w kontakcie na stronce, bo skoro i Ty i ja będziemy montowali światła w naszych Asterkach to przydadzą się nam jakieś porady i uwagi szczególne na które być może będziemy musieli zwrócić uwagę przy demontażu starych lamp i montażu aniołków ;)


Lukas.S3:

No mam nadzieje, że będę zadowolony z grilla i moje zdolności manualne jak i fizyczne ;P pozwolą na bezproblemowy montaż :)

A takie ciekawe chyba dosyć pytanie, macie w swoich astrach chlapacze ? bo tak zastanawiam się nad montażem, tylko że one są w zasadzie niskie te asterki, bynajmniej ta moja 2/3 drzwi wydaje się być niska bynajmniej z przodu, i wydaje mi się, że jeśli zamontuje chlapacze to będą one strasznie nisko nad ziemią.

LUKI.

Astro-maniak
Posty: 124
Rejestracja: 21 lis 2007, 20:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WD
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: LUKI. »

bez chlapaczy!
astra h parking only

Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

kondzio pisze:Pawka87, :D sluchaj ja ten grill upolowalem w swoim miescie za 50 zł :) z rozbitka :) pytam sie faceta a ile ten grill myslalem ze krzyknie mi tu 200 zł :D a ten domnie 50 zł :)
narazie musze uzbierac wlasnie na aniołki :)

[ Dodano: 2008-03-23, 20:02 ]
niezakladaj chlapczy :( brzydko bedzie wygladac asterka
No patrzcie... trafiło się ślepej kurze ziarnko :P :P no jak dałeś 50 zł no to faktycznie grzechem byłoby nie kupić :) hmm no domyślam się, że z chlapaczami moja Luftwaffe :P nie byłaby zbyt odpimpowanym autem :P ale przeszła mi przez głowe taka myśl, z racji na pogodę... ciapę i błoto, które wyplute z pod kół przednich ostatnio zadarza mi się spotkać na drzwiach... co za pogoda :/

Manieq

Klubowicz AKP
Posty: 421
Rejestracja: 22 mar 2007, 10:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: DOBRE
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: Manieq »

LUKI.S3 pisze:jak dla mnie front do astry g to tylko front z opc

no i oczywiście oryginalny xenon
Da się zrobić...
[External Link Removed for Guests]


Chlapacze również, nie wygląda to aż tak tragicznie, chociaż za jakiś miesiąc się ich pozbędę...
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ