ASTRA G ZMIANA GRILLA

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
LUKI.

Astro-maniak
Posty: 124
Rejestracja: 21 lis 2007, 20:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WD
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: LUKI. »

Manieq pisze:
LUKI.S3 pisze:jak dla mnie front do astry g to tylko front z opc

no i oczywiście oryginalny xenon
Da się zrobić...
[External Link Removed for Guests][/URL]


Chlapacze również, nie wygląda to aż tak tragicznie, chociaż za jakiś miesiąc się ich pozbędę...
[External Link Removed for Guests][/URL]

kozak front :)

a chlapacze do wyrzutki!
astra h parking only

rostex

Astro-maniak
Posty: 325
Rejestracja: 25 lut 2008, 21:46
Imię: Mateusz
Auto: Focus MK2 FL
Silnik: 1.8 TDCI
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: rostex »

Pawka87 pisze:A słuchaj, tą taśme poprsotu przekleiłeś na nowy Grill na starym kleju sie trzymało, czy smarowałeś jakimś klejem na nowo ? jeśli tak to jakim ?
Na starej tasmie byl jeszcze klej, takze tylko nalozylem stara tasme, przykreciem i jest git :D
Zafira Z18XER

Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

Przyszedł gill i brewki, grill wygląda suuper :) a brewki też całkiem całkiem, ale jak przyłożyłem ja na pierwszy rzut oka na lampe, to nie leżą tak idealnie, orientujecie się czy to trzeba jakąś troche nagiać albo docisnąć, aha i jak to wygląda z montażem ? Czy tych brewek nie trzeba troche wsadzić pod uszczelke jakoś tak wsunąć troche czy coś ? Wiem, że trzeba je przykleić na reflektor, to wiem :) są nawet takie taśmy już pod brewkami, ale chodzi mi o kwestię tego typu jak wsadzić te brewki, bo żeby przylegały dobrze do lamp to trzeba je jakoś wpasować w lampe, pod uszczelke czy jakoś, nie mam pojęcia.
Stay tuned ;)

Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

To na sylikon czy na taśme do ścian bo nie skumałem. ?
Stay tuned ;)

Pawka87

Astro-maniak
Posty: 612
Rejestracja: 19 mar 2008, 16:24
Imię: Pawka
Auto: Kle kle kle diesel nic nie słyszę.
Silnik: Y17DT
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Zjednoczone Emiraty Kwidzyńskie / Księstwo Gdańskie
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: Pawka87 »

Dzieki Kondzio :) , mam nadzieje, że z brewkami i grillem nie będę miał większych problemów. BYlem w motoryzacyjnym i zamówiłem puszke sprayu z lakierem, podałem taki numer fabryczny lakieru jaki ma moja Astra, więc powinien przyjść taki sam. Puszka 400 ml kosztować mnie będzie 18 zł. Będę próbował sam pomalować te brewki, myślę że kilka razy przelece sprayem, odczekam pare godzin, albo nawet dzień, i położe drugą warstwe i powinno być dobrze. Nie będę dawał lakiernikowi nie wiadomo ile kasy za taką pierdołę jak brewki same mnie kosztowały raptem 60 zł. Ale z montażem będe musiał poczekać jeszcze aż przyjdą moje aniołki FK :) jak tylko będę miał juz komplet to zamieszcze zdjęcia
Stay tuned ;)

ODPOWIEDZ