Pomysł ze złotem na tarczach

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Gość

Pomysł ze złotem na tarczach

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Czy ktoś próbował pozłocić albo pochromować tracze hamulcowe ?. Ja się tak zastanawiam,
Może jak odłożę trochę kaski to pozłocić cały układ przedniego zawieszenia – albo zawieszenie w chrom a mocowanie koła tarcze itd. W złoto. Może trochę przesadziłem ale taki pomysł mi wpadł do głowy. Jak uważacie ?.

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Pomysł spoko, mysle ze umnie taki bajer z chromem by ładnie wygladał, bo wszystkie flaki mi widac przez ramiona felg. Napewno bede cos upiekszał zawieszenie na wiosne. Moze złoto (dosłownie) to przegięcie, ale nie mowie ze źle. Jesli kogoś stac to chetnie bym takie coś podziwiał na drodze. A ma ktos pomysl co zrobic z wachaczem i McPersonem zeby sie świecił(polerka? chrom? srebro? złoto?)
[External Link Removed for Guests]

morieris

Astro-maniak
Posty: 3359
Rejestracja: 20 wrz 2007, 21:09
Imię: Wojtek
Auto: F cabrio i G kombi
Silnik: X16SZ i 22DTR
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Natolin
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: morieris »

Czy to nie jest przypadkiem jakis żart? :) Hehehe nawet sie uśmiałem :D Graty !! :)
[External Link Removed for Guests]

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Nie to nie żart to tylko pomysł jakich mam wiele dlatego pytam Was o zdanie. Po za tym u mnie od pomysłu do realizacji jest bardzo długa droga a jak już tą drogę przebędę pozostaje jeszcze decyzyjny żut monetą .

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#5

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

jak by to mój Tata powiedział :

"Jak pies nie ma co robić, to uwali się na dupie i liże sobie jaja ..."

złoto w astrze to:
jak skóra w maluchu
jak maluch ze spojlerami
jak audi rs6 na gaz
jak kondzio i spam
jak kia ceed z 7 latami gwarancji. gdzie musisz za każdą wizytę w servisie płacić taką kasiorę, że po pierwszym razie masz przeciąg w portfelu na przyszłe kilka lat...
jak silnik turbo + gaz


...... wszystko się sprowadza do jednego ... WIOCHA !

Gość

#6

Nieprzeczytany post autor: Gość »

To może chociaż śruby mocujące koła na chrom.
Jak zobaczyłem na Explorerze Hot Rody to one mają wszystko w chromie ale może rzeczywiście to przesada. Tak tylko wymyśliłem… .
:oops: :>

riko

Astro-maniak
Posty: 199
Rejestracja: 28 lut 2008, 22:41
Imię: Ryszard
Auto: Astra g kombi
Silnik: 1.6/16v lpg
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Budy Barcząckie
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: riko »

Sruby jak kupisz nowe to już same się świecą.skup się na jakimś lepszym tuningu...
Caravan do końca...

morieris

Astro-maniak
Posty: 3359
Rejestracja: 20 wrz 2007, 21:09
Imię: Wojtek
Auto: F cabrio i G kombi
Silnik: X16SZ i 22DTR
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Natolin
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: morieris »

JunioR, nie napisałbym tego lepiej :D

A co do hot rodów... chłopie... masz Astre... a nie 60-o letni kultowy samochod...
[External Link Removed for Guests]

VRx

Astro-maniak
Posty: 3024
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:34
Imię: mam i ja
Auto: Opel
Silnik: całkiem spory
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: VRx »

JunioR pisze:jak skóra w maluchu
Co jak co, pomysł też mi się nie podoba ale pokazałbym Ci malara który wygląda lepiej niż połowa astr z naszego klubu i skóra w nim to pikuś....
I powiem szczerze, że takiego malara bym się nie wstydził, ale nie zardzewiałego ze skórą, tylko kompleksowo zrobionego....

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#10

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Moim zdaniem wyżej opisane elementy w Astrze wcale nie należałyby do wiejskiego tuningu. Uważam nawet, że bardzo ładnie by się to wszystko prezentowało. Z tym że trzeba spełnić kilka warunków.

- cała reszta w idealnym stanie. Najlepiej nowy, perłowy lakier
- wnętrze przepięknie wykonane, sama ręczna robota. Wszystko w skórze, sam smak i styl
- profesjonalne audio, eleganckie zabudowy, raj dla uszu (powtarzam RAJ, a nie młot pneumatyczny)
- komora silnika ładnie polakierowana, wszystko jak nowe z salonu, albo jeszcze lepiej/ładniej

No i jeden z ważniejszych warunków:
- Astra od tej pory jedyne kilometry jakie pokonuje to wjazd na lawetę z garażu i zjazd z lawety na wystawach ;)


A teraz bardziej przyziemnie. Chromowane szpilki felg - chromowanie u mnie w mieście 4zł/sztuka ;) Od razu ładniej wygląda ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ