Zmiana wygladu deski rozdzielczej

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
astro

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 24 mar 2008, 22:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Zmiana wygladu deski rozdzielczej

#1

Nieprzeczytany post autor: astro »

Witam
Posiadam opla astre f
Chcialbym zmienic wyglad deski rozdzielczej. Dokładnie chodzi mi o cala deske a nie o te plastikowe elementy .
Moze czyms okleic ( czy folia termokurczliwa zda egzamin?)
Czy ktos juz z Was robil cos takiego i jaki jest tego efekt?
Dzieki za zainteresownie
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Frost

Administrator
Posty: 3214
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:30
Imię: Przemek
Auto: Opel Astra F
Silnik: ...1.6
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Frost »

Cześć ja właśnie sie zabieram się za cala tapicerkę auta łącznie z deska rozdzielcza i na pewno mogę ci powiedzieć ze trzeba ja wyciągnąć jest w miarę łatwa do wyciągnięcia ale poskładanie wszystkiego do kupy to już inna bajka i potrzeba naprawdę dużo czasu na to wiec jeśli nie masz czasu to sie nawet nie zabieraj jeśli chodzi o materiał to polecam wszytko poza folia najlepiej albo sztuczna skora czyli iskaj lub jakiś materiał który ci sie spodoba i naprawdę potrzeba więcej materiału oraz wiedzy przy robieniu jak będziesz sie zabierał to daj znać ile będę mógł to pomogę :m

astro

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 24 mar 2008, 22:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: polska
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: astro »

dzieki " frost "za zainteresowanie
Zakupilem juz skaj i w najblizszym czasie zabieram sie za oklejanie.
Zastanawia mnie jednak jak okleic te nierownosci nad zegarem i ta poleczke od strony pasazera zeby sie nie pozaginal ten material
Pozdro

Koji

Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 17 mar 2008, 18:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Koji »

skroj tak zeby sie nei zaginalo ;)
We can do everything
We will make it

Awatar użytkownika
Frost

Administrator
Posty: 3214
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:30
Imię: Przemek
Auto: Opel Astra F
Silnik: ...1.6
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Frost »

słuchaj żeby skaj sie dobrze układał w zagięciach to trza po 1 go dobrze naciągać po 2 dobrze podgrzać np opalarka ale bez przesady wtedy jest bardziej plastyczny pod wpływem ciepła a 3 miejsca bardzo trudne i mało widoczne to tak jak napisał kolega KOJI skrój na miarę ja za moją wezmę sie koło 15 kwietnia ale ja mam inny materiał nie chciałem skaju i to mi utrudnia ale jestem już po oklejeniu podsufitki i wszystkich elementów do dołu okna jutro postaram sie wrzucić fotki a po wypłacie drzwi będę robił :m :m :m

ODPOWIEDZ