Dywaniki z blachy ryflowanej

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#31

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

kyjo, proszę Cię ... jeśli już polewacie z różnych gadżetów to nie wspominaj o tym błaźnie TEDE ... on ma grubą BeTe na 20' ... boshe ale z niego kanalarz ... zresztą to ma być styl ?? próbuje naśladować raperów zza oceanu i to jeszcze nie udolnie .. wstyd i żenada ;) to już wole mieć lepe pjonera i zryflowane auto :D
==========82%===========

kargul

Astro-maniak
Posty: 1000
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostromecko
Kontakt:

#32

Nieprzeczytany post autor: kargul »

michalek206, A mnie tam sie podoba jak prowadzi OPT...Zwala jest czsami,,Chociaz widac ze jest strasznie sztuczny...
Kupię błotnik przedni od strony kierowcy. Najlepiej w kolorze grafit.

- O widzę kupiłeś sobie golfa ?
- Nie..Zająłem drugie miejsce w konkursie..
- Aha..A co bylo za pierwsze ??
- Worek ziemniaków :mrgreen:

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#33

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

kargul, nie chodziło mi o prowadzenie programu , tylko o to jak ten gość podchodzi do tuningu .. kiedyś oglądałem jak robił wywiad z gościem który miał dużego fiata z silnikiem mirafioli 150 km i z niego polewał jak ja nie wiem , a założę się że gość poprostu nie miał kasy na lepszy driftowóz i śmigał tym co miał , a tymi kilkoma technicznymi zwrotami zatkał Tede że ten próbował coś tam gadać o stylistyce tego auta ;/ według mnie to jest głupie ... Tvn próbował z tede zrobić polskiego 50-centa czy 50-groszy jak kto woli.. Moim zdaniem raper jakim jest tede nie powinien narzucać nikomu jakiegoś stylu bo sam dobrze się nawet na tym nie zna ... zresztą przeczytaj wywiad z nim w GT ... ;) jak miał oceniać jakieś auto to do niego dzwonili że ma być w tym i w tym miejscu i zrobić kilka debilnych popisów w stylu Czarka Pazury ... nawet się przyznaje że często nie wiedział jakie to będzie wogule auto ...
==========82%===========

Gość

#34

Nieprzeczytany post autor: Gość »

michalek206 pisze:w stylu Czarka Pazury
Przy okazji.. Pazura jeździ czarnym range roverem. Chodzi z taką koleżanką ze szkoły i widuję go czasem na osiedlu.


Wczoraj widzialem Vectre B po tunningu :D Jak zobaczyłem te felgi to musiałem podejść :D TRAGEDIA. Wielkie felgi, na niskoprofilowanych 2 cm oponkach wyglądają żenująco... W dodatku tanie lusterka pseduo chromowane i lampy z tyłu a la Lexus odstające ze 2 cm od linii nadwozia. A w środku?? RYFLOWANE DYWANIKI! :D I pokrowce na fotelach udające ryflowane blachy. Szkoda, że nie miałem aparatu

rzeka401

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 28 sty 2008, 11:57
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: torun
Kontakt:

#35

Nieprzeczytany post autor: rzeka401 »

dokładnie wiocha tanczy i piszczy

ttaannddeettaa

VINCI

Astro-maniak
Posty: 67
Rejestracja: 03 maja 2008, 13:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

#36

Nieprzeczytany post autor: VINCI »

A poza tym wyobraźcie sobie co by się stało w momencie dachowania takin autkiem :shock:

KoDi

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 07 maja 2008, 14:14
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

#37

Nieprzeczytany post autor: KoDi »

VINCI pisze:A poza tym wyobraźcie sobie co by się stało w momencie dachowania takin autkiem :shock:
Mogło by komuś coś upier*** hehe :P
ale te dywaniki to sztuma jak nie wiem co :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kurcio

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2009, 18:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

#38

Nieprzeczytany post autor: Kurcio »

Witajcie, ja mam takie małe pytanko. Szukam dywaników do Astry F, welurowe, tyle tylko że ze znaczkiem Opla taki większym na nich. Widzieliście takie? Bo szukałem i nie mogę znaleźć nic ciekawego.

radekastra

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 15 mar 2009, 11:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: z Polski
Kontakt:

#39

Nieprzeczytany post autor: radekastra »

pare tyg temu na allegro takie widziałem, drogie nie były poszukaj na pewno będą bo dużo tego było;)

morieris

Astro-maniak
Posty: 3359
Rejestracja: 20 wrz 2007, 21:09
Imię: Wojtek
Auto: F cabrio i G kombi
Silnik: X16SZ i 22DTR
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Natolin
Kontakt:

#40

Nieprzeczytany post autor: morieris »

[External Link Removed for Guests] cos w ten deseń
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ