Polerka wewnatrznej strony felgi

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
cr2sher

Astro-maniak
Posty: 826
Rejestracja: 28 mar 2007, 14:14
Imię: Paweł
Auto: oBoRa
Silnik: Benzynowy
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

#21

Nieprzeczytany post autor: cr2sher »

jeżeli chcesz sobie zobaczyć jak wyglądają wypolerowane felgi to bardzo proszę, te fele są wypolerowane całe:

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

jak chodzi Ci o wypolerowanie środka felgi to powiem szczerze że nie wiem czy to ma sens :/ bo co dziennie będziesz musiał to czyścić i nie wolno tego czyścić żadną chemią, wiec co dzień szmatka i czyścisz. A dam Wam jeszcze jeden adres [External Link Removed for Guests] stronka kolesia który polerował w/w Azew-y popatrzcie sobie na galerię. Białe BMW jest jego :D
Pozdrawiam
Cr2ShEr - Paweł

[External Link Removed for Guests]

------------------------------------------------

Obrazek

KwL

Astro-maniak
Posty: 168
Rejestracja: 03 kwie 2008, 22:42
Imię: Konrad
Auto: ASTRA G
Silnik: 2.0 DTI
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: KwL »

witam!

a ja mam pytanko tez cos takiego myslalem,mozecie mi powiedziec jak mozna taka felge spolerowac na lustro??? jakim papierem?narzedziem??? i czy z felg jaka pokaze mozna cos takiego zrobic???i czy z kazda felge mozna spolerowac tak na lusterko???

[External Link Removed for Guests]
! ! ! NIE zabijesz NIE WygraSz ! ! !

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

kazda mozna polerowac na lusterko tylko przy jednen wiecej a przy innej mniej pracy. Ja sobie srodek zrobie juz na tygodniu , mysle ze efekt bedzie widoczny dla kazdego z daleka:) stopniowo wymienam czesci zawieszenia zeby mi sie przypadkiem ruda nie odbiła :) aktualnie mam cala zawieche nowa, drazki sworznie wachacze, tylko sanki musze pomalowac i oslone z blachy na silnik skrecic jakas z blchy oczojebnej.

KwL

Astro-maniak
Posty: 168
Rejestracja: 03 kwie 2008, 22:42
Imię: Konrad
Auto: ASTRA G
Silnik: 2.0 DTI
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: KwL »

a mozesz mi poweidziec w jaki sposob sie poleruje te felgi??? jakis jest papier?a jak tak to jaki...???

pzdr
! ! ! NIE zabijesz NIE WygraSz ! ! !

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Poprostu pocierasz rączką, bo mechanicznie odpada chyba ze oddasz do jakiegos zakladu specjalizującego sie taka robotą. Twoj wzor nie jest prosty ale wykonalne. Polecam papierek od niminalów 500 do 2000 + wodny a potem pasta + ewentalnie olej i na obroty znia. Albo auto w góre albo na cos szybko obrotowego. Jesli chodzi o ramiona z czola to mysle ze nie ma problemu. Zagięcia do wewnatrz to juz tylko cierpliwość. osobiscie jesli nigdy takiego czegos nie robiles ani nie widziales jak sie robi to nie polecam przy tym wzorze. Roboty baaardzo duzo, mozna skonać.


z tego co widze na zdjęciu to obręcz(zaraz przy oponie tam gdzie wbijaja odwaznik) nie ma zaznaczonego odcięcia (kantu) czyli musialbys polerowac do wewnątrz felgi, czyli dodatkowa praca. Ciezko to by bylo odciąć (czyli koniec polerki na równo z ramieniem).

KwL

Astro-maniak
Posty: 168
Rejestracja: 03 kwie 2008, 22:42
Imię: Konrad
Auto: ASTRA G
Silnik: 2.0 DTI
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: KwL »

hmmm to akurat byl taki przyklad mojej felgi ale mysle o czym innym :) tzn zakupic nie glupie fele i je odj... tak zeby super wygladaly...:0 i dlatego pytam Ciebie o to:) oki dzieki a i jeszcze jedno pytanko.duza powloka tego srebrnego lakieru na tych felgach jest???bo troche szorowania bedzie :/
! ! ! NIE zabijesz NIE WygraSz ! ! !

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Im wieksza powierzchnia płaska tym łatwiej. Wiec super wypsione raczej beda trudne, bo jesli mysle o wypasionych to o jakims zbajerzonym wzorze.

ODPOWIEDZ