Polerka wewnatrznej strony felgi

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

Polerka wewnatrznej strony felgi

#1

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Hejasss....

Co myślicie o wypolerowaniu alusów na lusterko, a dokladnie ich wewnetrznej strony. Mysle ze fajny efekt by byl jakby ktos popatrzyl na fele a tu lustro. Tylko trzeba by tez podmalowac wachacze i reszte bajerkow podwozia, bo wszytko sie odbije.

jesli chodzi o wykonanie to chyba nie problem bo to plaska powierzchnia...

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#2

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Wewnętrzna część brudzi się najczęściej i najwięcej, więc trzeba by było o to bardzo dbać ;)
Obrazek

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

chyba sie skuszę :) tylko musi sie zrobic cieplej :) ciekawe jaki bedzie efekt.. jk nie wyjdzie to prysne spowrotem na czarno.

PawełTM

Astro-maniak
Posty: 232
Rejestracja: 16 lis 2007, 12:33
Imię: Paweł
Auto: Astra F
Silnik: X16SZ
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: PawełTM »

no jak by w polsce cały czas było lato to tak ale u nas to raczej nie realne :) na spoty i zloty bedzie to fajne ale tak na co dzień to nie bedzie tego az tak widać

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

najładniejsze by bylo jak na takie lustro nakleili by odwaznik ptrzy wywazaniu :D

tomek_07

Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 01 lut 2007, 14:40
Imię: TOMASZ
Auto: 2 x Astra G Kombi
Silnik: Z16XE / Z14XEP
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: W-wa BEMOWO
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: tomek_07 »

Pomysł fajny, ale .... Pomyśl sobie co się będzie działo po wypolerowaniu wewnętrznej strony felgi i założeniu takich kółek? Cały pył z klocków hamulcowych osiądzie na wewnętrznej stronie felgi. Nie dość że na robisz się przy polerce , to jeszcze później co chwilę trzeba będzie czyścić z pyłu co by był efekt. No ale brawo za odwagę, zawsze jakaś odmiana i coś nietypowego w aucie.

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

pył z klocków? czy komuś osadza się taki pył? ja nie zauważyłem nigdy. podczas jazdy odrazu wiatr to zwiewa, a na postoju nie utrzesz klocków na pył wiec chyba to nierealne. Jedyne co to brud z jezdni. Ale co to za problem wyczyścic wewnatrzną stronę felgi, mokra szmatka, dwa obroty ręką i juz jest czysto:) A robocizna to chyba najmniejszy problem. Zaloze odwrotnie felge na podniesieone autko, walne ktorys bieg i docisne papierek :) na koncu pasta, film i olej i juz jest. Mysle ze sama przyjemnosc z patrzenia jak sie samo robi.

Gość

#8

Nieprzeczytany post autor: Gość »

NAITOP, chyba bardzo malo jezdzisz jak Ci sie ten byl nie osadza. Albo masz jakies szajsowate twarde klocki hamulcowe.

Adaś Astra

Astro-maniak
Posty: 250
Rejestracja: 04 paź 2007, 22:02
Imię: Adam
Auto: Ford
Silnik: BWY
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztynek

#9

Nieprzeczytany post autor: Adaś Astra »

pomysl według mnie bardzo ciekawy :D ale ten pył to jeszcze nie słyszalem żeby komus sie nie osadzał :/

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Ok to mi sie nie osadza, ale to nie ten temat. Poradzcie mi czy zrobic ta polerke czy szkoda sobie glowy zawracac bo i tak nic nie bedzie widac.

ODPOWIEDZ