trzeszcząca, piszcząca uszczelka/uszczelki w kombiaku

Astrix

Astro-maniak
Posty: 157
Rejestracja: 10 sty 2008, 19:52
Imię: Piotrek
Auto: Astra F Caravan
Silnik: x30xe
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: okolice Konina
Kontakt:

trzeszcząca, piszcząca uszczelka/uszczelki w kombiaku

#1

Nieprzeczytany post autor: Astrix »

Witam!
Tak jak w temacie, jesli jade po jakiś nierównościach, itp, ogólnie kiedy buda mojego kombiaka się przechyla, z tyłu (klapa, tylne drzwi, kanapa) słysze denerwujące trzeszzczenie, piszczenie i tym podobne.
Smarowalem już uszczelik, siedzenia w niektórych miejscach, zamki, pomwymieniałem wszystkie bolce ( w klapie też) i nadal jest to trzeszczenie, dodam, że rolety nie mam, szyny tez odkręciłem, żeby nie mieć wątpliwości ale kupa :/ nie mam już pomysłów, jeździłem bez zapasówki/lewarka/klucza/aptewczki/ i innych i nadal to samo :/
Najgorzej jest, kiedy np zjeżdżam z krawężnika, kiedy buda się pochyla, to słzychac tak jakby jakas guma piszcząco/trzeszczała ////

Pomóżcie Panowie, bo nie mam pomysłów, wszystkie podpowiedzi jakie Wam sie nasuwają, prosze pisać !

pozdrawiam
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false; <- Żabcia

Awatar użytkownika
Andrew

ex-Staff
Posty: 2912
Rejestracja: 21 wrz 2007, 17:44
Imię: Andrzej
Auto: Szwedzkie
Silnik: Fiata
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Za 7 górami, za 7 lasami

#2

Nieprzeczytany post autor: Andrew »

a może to coś w zawieszeniu jakas guma kończy żywot. U mnie po okolicy jeździ efka sedan kta strasznie piszczy na nierównościach i wydaje mi się że skrzypi tylnim zawiasem. Spróbuj poskakać trochę w bagażniku, pobujać samochodem na boki to może wychwycsz jakieś dźwięki :mrgreen: .
SAAB, born from jets, killed by assholes

Astrix

Astro-maniak
Posty: 157
Rejestracja: 10 sty 2008, 19:52
Imię: Piotrek
Auto: Astra F Caravan
Silnik: x30xe
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: okolice Konina
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Astrix »

oki sprawdze jeszcze to dokładnie, ale ostatnio byłem na stacji kontroli u znajomego i przetrząsną ją doś dobrze i powiedział, że luzów nie ma i zawieszenie chodzi cicho :/

[ Dodano: 2008-04-08, 21:52 ]
andrew088, miałeś racje.... mój system nivo piszczy, musze się go pozbyć ... wielkie dizęki :oops:
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false; <- Żabcia

ODPOWIEDZ