Piszczący wydech...

artusb

Astro-maniak
Posty: 78
Rejestracja: 23 sty 2008, 20:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Piszczący wydech...

#1

Nieprzeczytany post autor: artusb »

Witam mam pytanie czy wie ktos jak zrobic zeby wydech nie piszczal :/:/ on piszczy na laczeniu :/ raz juz to jakos czyscilem i smaorwalem ale chwile byla cisza i znowu piszczy :/:/
Ma ktos jakis pomysl???


Druga sprawa czy ma ktos moze do sprzedania Lampy przednie do Astry po 'liftingu' ??
Szukam 2 przednich z el.regulacja.

Usunięty użytkownik 3235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Ale to zależy na jakim łączeniu Ci przepuszcza.
Jak na tym co masz uszczelkę pomiędzy elementami wydechu, który skręcasz śrubami to być może końcówki(te co łączysz ze sobą śrubami) mają nierówną powierzchnię przylegania do uszczelki i ona nie jest w stanie wypełnić całej powierzchni i wtedy syczy. Proponuję wyprostować elementy i skręcić na nową uszczelkę.

Natomiast jeśli chodzi o syczenie w miejscu gdzie wydech nasadzany jest na poprzedni i skręcany obejmą to prawdopodobnie masz tak, że tłumik zbyt mało wszedł na poprzedni i syczy. Rozbierz, oczyść i porządnie nasadź. Przed tym jednak posmaruj np. szpachlą (tej co lakiernicy używają) i skręć porządnie. U mnie pomogło. Są też różne specyfiki do uszczelniania układów ale ja zastosowałem szpachlę i było ok.

artusb

Astro-maniak
Posty: 78
Rejestracja: 23 sty 2008, 20:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: artusb »

mi piszczy:P na takim polaczeniu jakby kulowym ... i to jest skrecone srubami ze sprezynami.. wiec chyba to jeszce raz wyczyszcze i skrece mocno moze pomoze
[[External Link Removed for Guests]] Serwis GSM Kraków

Usunięty użytkownik 3235

#4

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

W takim razie masz do wymiany przy okazji uszczelnienie(nie wiem jak to wygląda w ASTRZE- tego akurat nie ruszałem)ale w innych markach jest to taki sprasowany na kształt oringu zwitek cienkich drucików. To masz wypalone najprawdopodobniej. Dopiero jak kupisz nowe uszczelnienie, oczyścisz i skręcisz to będzie ok

[ Dodano: 2008-04-10, 12:04 ]
W takim razie masz do wymiany uszczelnienie. To masz wypalone najprawdopodobniej. Dopiero jak kupisz nowe uszczelnienie, oczyścisz i skręcisz to będzie ok

artusb

Astro-maniak
Posty: 78
Rejestracja: 23 sty 2008, 20:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: artusb »

ale mi nic nie swiszczy i ta plecionak metalowa jest ok, samo to polaczenie piszczy :/ dziwi mnie bo to poporstu sa 2 rury skrecone a niema tam zadnych uszczelek ani nic
[[External Link Removed for Guests]] Serwis GSM Kraków

tomala72

Astro-maniak
Posty: 298
Rejestracja: 28 gru 2007, 12:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kożuchów
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: tomala72 »

piernicz to miałem tak w nexii, jeździłem i tak sprzedałem to połączenie trzeba wymienić ale jak ci nie przeszkadza, że piszczy to olej to i pomykaj dalej i radio se podgłośnij:))))))))

artusb

Astro-maniak
Posty: 78
Rejestracja: 23 sty 2008, 20:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: artusb »

no wlasnie mnie to niesamowicie denerwuje niedosc ze silnik klekocze straszliwie bo to stary disel :P to jeszce piszczenie ehhhh :p musze z tym zrobic :P nawet jak bym mial to robic co kilka miechow :p
[[External Link Removed for Guests]] Serwis GSM Kraków

ODPOWIEDZ