Czy wartu wstawić gaz?

Awatar użytkownika
pawelkarg@o2.pl

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2008, 15:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lubniewice
Kontakt:

Czy wartu wstawić gaz?

#1

Nieprzeczytany post autor: pawelkarg@o2.pl »

Mam pytanie,przymierzam się do wsawienia instalacji gazowej do mojej astry 1,4 z 93r. tylko nie wiem czy warto??i jak to zniesie silnik??

Maryś

V.I.P.
Posty: 896
Rejestracja: 16 cze 2007, 12:25
Imię: Maciej
Silnik: 2.0
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

#2

Nieprzeczytany post autor: Maryś »

Ja mam i sobie chwale. Sa tacy co maja i sobie nie chwala. Pamietaj ze instalacja sie zwraca dosc dlugo ( im wiecej jezdzisz tym szybciej to nastapi). To jak uzytkujesz autko znaczaco wplywa na trwalosc silnika. Jesli dbasz o autko i o instalacje to nic sie autku nie stanie. Jedynie odczujesz nieco mniej mocy ( i z tym sie licz, by potem nie pytac jak podniesc moc na gazie ;) ) Zaloz instalke w dobrym zakladzie, uzboj w cierpliwosc by dobrze ja wystroic i dbaj o nia. Czyli czestsze wymiany swiec, przewodow, filtrow, drozszy przeglad itp.
Mechanika pojazdowa. Gdańsk tel 530-612-613.

kubekg

Astro-maniak
Posty: 71
Rejestracja: 24 sie 2007, 14:58
Imię: Grzegorz
Auto: Opel Astra F
Silnik: C16 NZ
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jastrzebie
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: kubekg »

Witanko. Ja tez sobie chwale rok temu założyłem i juz koszt zalożenia mi sie zwrócił, gdyz bardzo dużo jezdze. Pozdr

czr1.8nz

Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 08 lut 2008, 16:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: K-ce
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: czr1.8nz »

prosty rachunek niech spali 10 l$itrow gazow ale zakladam ze w tym silniku spali 8. czyli cos okolo za 18 zl 100 km przejezdzasz. A niech benzyny spali 6 litrow to masz koszt okolo 25 zl. wiec zalozmy ze robisz 12000 rocznie albo wiecej i nie masz zamiaru zmiany samochodu to po roku instalacja sie zwraca.

ODPOWIEDZ