wymiana mieszków

sim-ns

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 31 mar 2008, 23:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

wymiana mieszków

#1

Nieprzeczytany post autor: sim-ns »

Witam! Zwracam się z pytaniem jak można zmienić mieszek od lewarka zmiany biegów jak i od hamulca ręcznego? Pytam bo kupiłem autko z bardzo zniszczonymi mieszkami(szczególnie lewarka zmiany biegów), nie estetycznie to wygląda i w związku z tym zakupiłem już nowe mieszki ale nie mam pojęcia jak zdemontować stare i założyć nowe.

Awatar użytkownika
radekf17

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2008, 23:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: polska
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: radekf17 »

tak jeśli chodzi o lewarek zmiany biegów to odcinasz plastikowy zacisk przy gałce zmiany biegów w mieszku, a dolna częsc wyciagasz razem z plastikową ramką która jest na zatrzaski(do niej jest przymocowany mieszek, mozesz stary mieszek możesz rozerwac i bedziesz miał pełne dojscie, aby wycągnąć ramke do mieszka na ręczny musisz wyjąc z zatrzasków ten "pojemnik/półeczke"(taką kwadratową) na drobiazgi która znajduje sie pod ręcznym a nastepnie odkręcić srubę która trzyma ramkę do której przmocowany jest na zszywki mieszek. póżniej wyciągasz z zatrzasków ramke i do niej przmocowujesz nowy mieszek(oryginalnie jest na zszywki ale rama na mieszek od ręcznego jest z grubego twardego palstiku i cięzko będzie przebic przez to zszywkę)... jesli masz nowe mieszki to stare mozesz rozerwac/odciąc bo i tak do wyrzucenia, bedziesz miał wtedy dobry dostep i widział jak wyciagc ramkę z zatrzsków

sim-ns

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 31 mar 2008, 23:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: sim-ns »

Wielkie dzięki, stare mieszki i tak maja już dziury tak że ja przyczynie sie tylko do ich powiększenia heheh

ODPOWIEDZ