Brak obudowy wraz z filtrem powietrza? asra 1,6 8v .92 r.

regemen

Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 06 kwie 2008, 16:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: OSTROŁĘKA
Kontakt:

Brak obudowy wraz z filtrem powietrza? asra 1,6 8v .92 r.

#1

Nieprzeczytany post autor: regemen »

W astrze którą kupiłem nie było zamontowanej obudowy filtra poietrza w miejscu gdzie powinien być( w ogóle nie ma filtra),jest tylko sam dolot do obudowy wtrysku.
Czy tak ma być?Silnik normalnie pracuje.Może jest założony okrągły filtr powietrza jak w polonezie w obudowie wtrysku?-to głupie pytanie ale w książce astry jest na schemacie filtr z obudową po lewej stronie a u mnie nie ma,więc pytam.
Pod obudową wtrysku raczej go nie ma(filtra)?
Sprawdziłbym to ale nie mogę odkręcić tych 2 wkrętów na obudowie(2 wkrętaki już poszły...)tak zapieczone :evil:

Usunięty użytkownik 3235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Powinieneś mieć tę czarną puchę, a w środku wkład filtra powietrza.
Może ktoś miał stożek i to wymontował, a tobie jak sprzedawał to wymontował również i stożek :mrgreen:
Proponuję dokupić gdzieś na szrocie/giełdzie obudowę i nowy wkład filtra.
Bez tego co masz owszem, silnik będzie pracował ale ciągnie syf razem z powietrzem jak odkurzacz. Dokupuj to czym prędzej

Dodatkowo do obudowy filtra biegnie taki niebieski przewodzik- pamiętaj żeby i jego podłączyć

regemen

Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 06 kwie 2008, 16:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: OSTROŁĘKA
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: regemen »

Kupiłem na szrocie obudowę filtra(100 zł-zdzierusy!!!)ale teraz jestem już spokojny,oczywiście wkład filtra kupiłem nowy. :lol:

krzrel

Astro-maniak
Posty: 89
Rejestracja: 08 mar 2008, 18:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rychnowo
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: krzrel »

analyzer64 pisze:Dodatkowo do obudowy filtra biegnie taki niebieski przewodzik- pamiętaj żeby i jego podłączyć
Pytanko: Od czego jest ten wężyk bo u mojego kumpla sobie tak wisi przy puszce filtra i nie wie od czego to....

Usunięty użytkownik 3235

#5

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Ten przewód podciśnienia chyba steruje przesłoną ciepłego powietrza.

ODPOWIEDZ