jak dodaje gazu to buczy spod maski.wiecie co to może być

Gość

jak dodaje gazu to buczy spod maski.wiecie co to może być

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

dziwięk buczenia jest tylko przy gwałtownym gazowaniu,wydaje mi się że z obudowy filtra powietrza, albo z gaźnika,filtr jest nowy obudowa raczej szcelna,czy to może być wtryskiwacz?

Gość

#2

Nieprzeczytany post autor: Gość »

mozemy sie spotkac i obadamy mi buczenie dochodziło z filtra powietrza lapal lewe powietrze i tez wyglądało ok a jednak

cr2sher

Astro-maniak
Posty: 826
Rejestracja: 28 mar 2007, 14:14
Imię: Paweł
Auto: oBoRa
Silnik: Benzynowy
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

#3

Nieprzeczytany post autor: cr2sher »

procek78, zobacz czy nie masz gdzieś pękniętej rury pomiędzy filtrem powietrza a gaźnikiem, jaki filtr masz założony :?: jeżeli masz jakąs sportową wkładkę to przez to buczy :D
Pozdrawiam
Cr2ShEr - Paweł

[External Link Removed for Guests]

------------------------------------------------

Obrazek

Migel

Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 16 kwie 2008, 14:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Migel »

Mam ten sam moze nie problem bo nie zwracam na to uwagi tzn nie stresuje sie tym. Także wydaje mi sie ze to odgłos pochodzacy od drgań obudowy od filtra.

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Buczenie czy brzęczenie? Korek(zakrętka) wlewu oleju lubi sobie w starszych autach pobrzękiwać (wpadać w rezonans). Po silnym dokręceniu przestaje, potem się sama obluzowuje i zaczyna brzęczeć. Otwórz maskę i wymuś gaz. Zobacz (posłuchaj) co się będzie działo. Daj znać jak poznasz prawdziwą przyczynę. Z góry dzięki. :|

Gość

#6

Nieprzeczytany post autor: Gość »

filtr jest zwykły nie stożkowy,sprawdzałem u kolegi gaźnik i słuchałem bez osłony jak prauje,wydaje mi się że mój strasznie głośno huczy jak założe obudowę to ten dziwięk przenosi się na obudowę filtra powietrza.czy mam walnięty gaźnik?pali mi normalnie jak wszystkie 1,6 8v,może wtryski przeczyścić? macie jakieś pomysły?

dresat

Astro-maniak
Posty: 650
Rejestracja: 25 lut 2008, 9:07
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: dresat »

procek78,
procek78 pisze:czy mam walnięty gaźnik?pali mi normalnie jak wszystkie 1,6 8v,może wtryski przeczyścić? macie jakieś pomysły?
"...bo ja już głupi jestem..." To co w końcu masz - gaźnik, czy jednopunktowy wtrysk? :shock:
myśleć...też bym umiał!

Gość

#8

Nieprzeczytany post autor: Gość »

to ja jestem gupi ,sorry za pomyłkę ,oczywiście że jednopunkt wtrysk

[ Dodano: 2008-04-21, 20:59 ]
problem rozwiązany, okazało się że rezonator był peknięty i tak burczy przy dodaniu gazu

ODPOWIEDZ