springi astra

zamer

springi astra

#1

Nieprzeczytany post autor: zamer »

Witam.panowie jestem tu w sumie nowy:) asterke tez mam calkiem od niedawna:))) silniczek 1.6 na jedno puktu bodajze:))))mam pytanko do was przod mi strasznie pieje a jestem w trakcie kupywaniu borbetow 16/9 cali i po przymierzeniu z przodu wyglada jak traktor:)))))wiec planuje kupienie jakis springow na przod:))))od czego mozna jeszcze dopasowac do astry 92 rok springi??????od corsy,jakiejs vektry?????czy tylko musdza byc te od astry????pozdrawiam i sorki jezeli temat jest tu gdzie niepowinin byc:))))pozdrawiam

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

od kadeta jeszcze tylko pasują i chyba od lanosa ale na 100% to nie jestem pewnien co do tego lanosa :/ ale raczej tak :D

rozumiem że chcesz obniżyć?
na allegro takich sprężyn od groma teraz jest za nieduże pieniądze ;)

zamer

#3

Nieprzeczytany post autor: zamer »

tak tak obnizyc oczywisice:)no jest tych sprezyn tylko jak mam wydac 300zl za uzywki to wole nowki strzelic zaq 350 tylko znowusz chce tylko przednie a znowusz niechca zabardzo sprzedawac chcca odrazu komplet a na tyl mi niepotrzebne bo jak wrzuce na tyl to auto zawisinie na felach:))))

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

a nie ma u Ciebie w mieście jakiś sklepów tuningowych typu D&W czy coś ? tam na sam przód nie było by problemy kupić ;)

a co do sprężyn to poszukaj na forach ;) tu masz linki do postów z ogłoszeniami
[External Link Removed for Guests] - zostały jeszcze 4 sprężyny myślę że cena będzie poniżej 200zł
[External Link Removed for Guests] - przód tył 160zł
[External Link Removed for Guests] -200zł 4szt
[External Link Removed for Guests] -200zł 4szt

YaccoS

Astro-maniak
Posty: 257
Rejestracja: 07 kwie 2007, 17:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ndg/gdynia/elbląg
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: YaccoS »

witam tez jestem nowy. ja mam springi czerwone weitec z przodu i z tyłu ale felgi 15 nisko jest i twardo musiałem dokładkę zderzaka, ten hokej plastikowy na samym dole z przodu co jest pod zderzakiem skracac. A i silniczek mam ten sam. Polecam jakąś dobrą firmę bo na zawiasie oszczędzać nie wypada no i nówki oczywiście może H&R, jamex, fk bezpieczeństwo przede wszystkim a i broń Boże obcinać zwoi w aktualnych sprężynach żeby niżej było. 16 cali będzie ładnie wyglądać a jeśli bedą ginąć w nadkolach to dystanse załóż. pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jedras_GW

Astro-maniak
Posty: 821
Rejestracja: 08 kwie 2007, 1:05
Auto: Astra H
Silnik: Z16XEP
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Jedras_GW »

zamer pisze:Witam.panowie jestem tu w sumie nowy:) asterke tez mam calkiem od niedawna:))) silniczek 1.6 na jedno puktu bodajze:))))mam pytanko do was przod mi strasznie pieje a jestem w trakcie kupywaniu borbetow 16/9 cali i po przymierzeniu z przodu wyglada jak traktor:)))))wiec planuje kupienie jakis springow na przod:))))od czego mozna jeszcze dopasowac do astry 92 rok springi??????od corsy,jakiejs vektry?????czy tylko musdza byc te od astry????pozdrawiam i sorki jezeli temat jest tu gdzie niepowinin byc:))))pozdrawiam
najpierw zamer sprawdź czy Ci te 9 cali z tyłu nie będzie tarło rantów... ja właśnie pogoniłem 8-calowe keskiny bo niestety przy pełnym załadunku rant zcinał mi bok opony...nie chciałem ruszać tylnych nadkoli bo bałem sie że szybko je potem rdza wezmie.

Jeśli zamierzasz jeździć w więcej niż 2 osoby to przygotuj się albo na poszerzanie z tyłu albo założenie ograniczników ugięcia, ale tego chyba raczej nikt nie poleca.

Co do zawiechy to widziałem na niemieckim ebayu komplet amorów ze sprezynami juz od 150 euro... wiec nie wiem czy jest sens sie bawic w kombinacje i używki... ja jak tylko uporam sie z pierdołami to kupuje sobie taki zestawik...
Serdecznie Pozdrawiam
Astra H Z16XEP '04 77kkm

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

he he nie ma bata żeby 9 cali nie przycieralo

ODPOWIEDZ