Przegląd

Gość

Przegląd

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witajcie
Mam poważny problem, a mianowicie:
Pojechałam na przegląd auta (kończy mi się 28 kwietnia) i dowiaduje się że mam butlę bez homologacji z 1991 roku. Papiery mam na butlę z 2005r ale żaden numer nie pasuje do mojej butli i zaworów, ale to nie wszystko w papierach mam napisane w tłumaczeniu że auto mam przywiezione wraz z holenderska instalacją. Mam ewidentny przekręt w papierach i nie mam szans przejścia przegladu, co mam teraz robić :cry:

Adaś Astra

Astro-maniak
Posty: 250
Rejestracja: 04 paź 2007, 22:02
Imię: Adam
Auto: Ford
Silnik: BWY
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztynek

#2

Nieprzeczytany post autor: Adaś Astra »

mozesz spróbowac pojechac na inna stacje i powedzieć że nie wiedzialaś że te dokumenty sa potrzebne i zostawiłaś je w domu, może sie udać może sie nie udac, kiedy autko kupilas?? warto by było podjechac do sprzedawcy :k
AdamGaL - FCP ; były : astra, vectra, omega, golf, galaxy

Usunięty użytkownik 3235

#3

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Ki_niunia pisze:dowiaduje się że mam butlę bez homologacji z 1991 roku. Papiery mam na butlę z 2005r
Atest nowej butli ważny jest 10 lat, po tym okresie powinno się wymienić butlę na nową.

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Autko kupiłam we Wrześniu 2007, jestem załamana

rapir20

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 08 lip 2007, 15:37
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: rapir20 »

Dla mnie jest to wada ukryta. Dzwoń do sprzedawcy i powiedz o sprawie i rządaj zwrotu kasy. Mam nadzieje ze na umowie napisałaś tyle i zapłaciłaś za samochód. Postrasz policją i sądem to go powinno zmiękczyć
No i w asi gra JVC KD-SH909R. Czekam na jakieś fajne głośniki :)

Gość

#6

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Tak właśnie postanowiłam zrobić ale chyba nie mogę zrobić lewego przeglądu i będę musiała jeździć z nieważnym do póki sprawa się nie wyjaśni :x

ODPOWIEDZ