SILNIK ALBO SRZNYNIA MOZE SPRZEGLO

Gość

SILNIK ALBO SRZNYNIA MOZE SPRZEGLO

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

HEJ MAM PROBLEMY ZE SILNIKIEK LUB ZE SKRZYNIA BIEGÓW I NIEWIEM CO MOZE BYC PRZYCZYNA POCZAS JAZDY POROSTU WYRZUCA MI NIEKTURE BIEGI I NIEWIE CZY TO SPRZEGLO CZY SKRZYNIOA CZY COS W SILNIKU MOZE MI KTOS WTYM POMUC

czaaarny

Astro-maniak
Posty: 831
Rejestracja: 26 kwie 2008, 0:11
Imię: Marecki
Auto: Vectra B SRi
Silnik: 1,8xe1
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: czaaarny »

na pewno skrzynia :)
silnik, 4 koła i mina wesoła :P

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

NIEWIEM CO TO MOZE BYC ALE JELI JADE TO STRASZNIE SZUMI I JAK SPUSZCZAM Z GAZU TO TAK DZIWNIE SKWICZY I NIEWIEM CO TO MOZE BYC DLATEGO PYTAM

czaaarny

Astro-maniak
Posty: 831
Rejestracja: 26 kwie 2008, 0:11
Imię: Marecki
Auto: Vectra B SRi
Silnik: 1,8xe1
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: czaaarny »

jesli biegi wyskakują to na 100% skrzynia, silnik nie ma nic do tego. a jesli szumi ... hmm przyczyn może byc wiele. masz podtlenek LPG w autku??

moze to 2 rózne awarie ( jak to mawiają: nieszczescia chodzą parami) ;]
silnik, 4 koła i mina wesoła :P

Michał86

Astro-maniak
Posty: 258
Rejestracja: 01 sty 2008, 13:24
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wawa - Yelonki
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Michał86 »

a bieg wchodzi normalnie czy musisz szukac go??

Gość

#6

Nieprzeczytany post autor: Gość »

BIEGUW NIE MUSZE SUKAC TYLKO JAK WRZUCAM 4 TO MI JA WYBIJA I JAK JADE NA INNYM BIEGU I SPURZCZ Z GAZU TO BARDZO DURZ SZUMU SIE ROBI I TAK DZIWNIE SKOWYCZE

Usunięty użytkownik 1683

#7

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 1683 »

Taaa... Ja bym przede wszystkim apelował o to żeby nie krzyczec bo to nie kulturalnie. Prawda jest taka że nie ważne gdzie leży problem (skrzynia czy sprzęgło) i tak nie jesteś w stanie sam tego naprawic. Podjedź do mechanika i się po prostu zapytaj. Na pewno dokładniej powie co to jest a za taką poradę kasy na pewno nie weźmie. Przy okazji sobie termin na robotę umówisz.

Adaszko86

Astro-maniak
Posty: 477
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:03
Imię: Adam
Auto: Opel
Silnik: słaby..
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: Adaszko86 »

ja cos takiego mialem ze szumiala skrzynia, w pozniejszym etapie piszczala, bieg nie chcial wyskoczyc.generalnie teraz mam nowa skrszynie :m
ale nie chce oczywiscie straszyc.jak dla mnie -skrzynia. w swietochlowicach jest zaklad ktory robi skrzynie,jeskli by Cie interesowalo.
S0 OPEL

ODPOWIEDZ