Jaki przegub do astry C14NZ '92 bez ABS

meserter

Astro-maniak
Posty: 90
Rejestracja: 24 paź 2007, 18:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Jaki przegub do astry C14NZ '92 bez ABS

#1

Nieprzeczytany post autor: meserter »

Koledzy kupiłem wczoraj przegub do Astry F C14NZ '92 bez ABSu ale mam wątpliwości czy właśnie taki przychodzi do niej. Gość dał mi taki jak na zdjęciu ale zastanawiają mnie te ząbki zaznaczone na czerwono na zdjęciu. Powiedzcie mi czy taki ma tam być czy zaistniała może pomyłka.. Za przegub dałem 115zł firma Kager oznaczenie 13-1158 [External Link Removed for Guests]

Usunięty użytkownik 3235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Podejrzewam, że będzie pasować bez problemu. Te ząbki są prawdopodobnie związane z ABSem. W pobliżu przgubu przykręcony jest czujnik ABSu (ja akurat mam ABS i przegub wygląda zupełnie tak samo). Jako, że Ty nie masz ABSu to przegub będzie wg mnie pasował. Spróbowałbym go zamontować na Twoim miejscu. W sumie skoro nie masz ABSu to ząbki po prostu tyle, że będą. Takie jest moje zdanie

meserter

Astro-maniak
Posty: 90
Rejestracja: 24 paź 2007, 18:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: meserter »

No właśnie w poniedziałek musze po południu jechać do szkoły i jak rozbiore autko to już sie nie opłaci zakładać stary jak ten nie bedzie pasował.. A odrazu raczej nie dostane innego przegubu.. I nie wiem napewno czy bedzie pasował..

Marcin77

Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 03 kwie 2008, 22:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Marcin77 »

Dokładnie ten przegub będzie ci pasował, ja też tak miałem tylko w astrze 1.8 8v- wymieniałem przegub- tyle ,że sam i facet mi sprzedał przegub z tymi ząbkami bo nie miał innego tyle że ten z ząbkami jest droższy z 20 zł one są dokładnie do ABS i ci będzie pasować do niczym innym się nie różni. Tylko nie jestem pewny jednego czy do 1.4 nie ma mniejszego przegubu a tym samym ma mniej frezów. Jeśli do 1.4 i 1.8 są takie same to możesz zakładać. Ale z tego co pamiętam to do 1.4,1.6 i 1.8 są takie same przeguby.

meserter

Astro-maniak
Posty: 90
Rejestracja: 24 paź 2007, 18:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: meserter »

Dzieki koledzy za rady, przegub założony, pasował bez problemu.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ