Licznik przebytych kilometrów "w czasie rzeczywistym&qu

Astra92

Astro-maniak
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2008, 10:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jerka
Kontakt:

Licznik przebytych kilometrów "w czasie rzeczywistym&qu

#1

Nieprzeczytany post autor: Astra92 »

Witam szukałem ale nie znalazłem...
chodzi mi o ten dolny licznik który pokazuje rzeczywistą ilość przebytych kilometrów w metrach/kilometrach...otóż nie działa i szczerze to powiem, że nie działał już jak kupiłem swoją Asterkę a dzisiaj jak jechałem to na niego spojrzałem i coś tam mnie w środku zabolało...kurde muszę to naprawić:) . i teraz pytanie...czy Asterka ma dwie linki czy jedną linkę?? bo mechanik mi mówił, że ma jedna linkę i, że coś sie tam popsuło...i gdyby rzeczywiście się popsuło to można kupić sam ten mały wskaźnik (cyferkowy) czy trzeba kupić cały licznik??
mam 2 miłości...moja Astra i moja kobieta:)

na każde pytanie jest odpowiedź...tak więc nie ma głupich pytań

wertus1

Astro-maniak
Posty: 1888
Rejestracja: 28 kwie 2008, 16:41
Imię: Wiktor
Auto: Astra G
Silnik: Y17DT
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: wertus1 »

witam tam jest tylko jedna linka, a jak juz wyjmiesz licznik to prostu sparwdz czy coś nie wyleciało z tego licznika i moze nie bedziesz musial kupowac tego licznika. Cały licznik jest rozbieralny wiec nie powienies miec wiekszego problemu zeby rozkręcić (chyba , że nie masz Torx-ów).
Pozdrawiam.

Astra92

Astro-maniak
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2008, 10:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jerka
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Astra92 »

2 Pytanie... czy dolny licznik przebytych kilometrów od Kadeta bedzie pasował do astry??
mam 2 miłości...moja Astra i moja kobieta:)

na każde pytanie jest odpowiedź...tak więc nie ma głupich pytań

Mamanek

V.I.P.
Posty: 978
Rejestracja: 12 mar 2008, 17:02
Imię: Adam
Auto: Opel Astra GSi
Silnik: C20XE+
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Mamanek »

Astra92, odnosnie licznika kilometrow, jesli dziala licznik glowny kilometrow to pewnie albo cos sie na zebatce zabrudzilo, albo sa zabki wylamane, do napedzania jest jedna linka, chyba ze masz juz nowszy model z impulsatorem, ale w to watpie.

Odnosnie pasujacego licznika z Kadetta to nie wiem, radze dac ten element z Astry, duzo to nie kosztuje ;)
GSi to odwzajemniona miłość , więc jeśli nie czujesz tej miłości, to błagam Cię!
Zmień samochód!!!


M&M Team

ODPOWIEDZ