Tylna klapa bagażnika i wytłumienie drzwi

karaluch

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 09 maja 2008, 13:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: karaluch »

Dzięki za szybką odpowiedź. Trochę się uspokoiłem. Męczyło mnie to bo to pęknięcie pojawiło się centralnie. Na dole szyby na samym środku! To trochę mnie niepokoiło.
Może to faktycznie zbieg okliczności. Nie wiedziałem, że przy kontroli policja może zatrzymać dowód jak szyba jest pęknięta. Czeka mnie teraz niespodziewany wydatek.
Pozdrawiam.
astra 1,4
90 KM
1998
Caravan
150000 km

Gość

#12

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Rozbawiła mnie ta rozmowa na temat ewentualnego wpływu przesunięcia rygla przy tylnej klapie na sztywność całej budy i co za tym idzie pęknięcia przedniej szyby :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wymiana szyby to w przypadku oryginału jakieś 350 zł, czas trwania około 2h. Moim zdaniem nie warto czekać, bo jak już chłopaki zauważyli to jak Cię niebiescy przybybią to dostaniesz mandat, dwa będziesz musiał i tak wymienić szybę i jeszcze zapłacić za dodatkowy przegląd i nie jest to 100 tylko zdaje się coś blisko 200.

karpik48

Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 02 gru 2007, 14:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: karpik48 »

Mandat w przypadku zabrania dowodu rej. za małą niesprawność techniczną wynosi 100zł, ponowny przegląd celem odzyskania dowodu - 30 zł. Wymiana szyby dobrej jakości (nie warto kupować szajsu ani tym bardziej używanej) z uszczelką 400 zł.

ODPOWIEDZ