co to za część ???

Gość

co to za część ???

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

witam
zwracam sie do Was z dosc glupim pytaniem, czy ktos sie orientuje jak sie nazywa czesc łącząca przewod paliwowy chyba z listwa wtryskową. przewod paliwowy jest przykrecany do "tej" czesci od dołu na klucz 17, natomiast do listwy wtryskowej sie "ją" wciska tak by o-ring znajdujacy sie na niej "usiadł" i dociaga sie od góry śrubą. do "tej" czesci dochodzi równiez poprzeciwległej stronie niz przewod paliwowy wężyk od podcisnienia.
dlatego pytam poniewaz puscily mi w niej zgrzewy i paliwo tryska wszedzie jak tylko przekrece kluczykiem. jezdzic sie nie da. astra jezdzi w holandii i jako ze musiala jezdzic wyjalem ta czesc i po chamsku skleiłem. wiem jakie moga byc konsekwencje ale auto musialo wyjechac. od 2dni jezdzi normalnie ale WIEM ze musze to wymienic jak najszybciej.
Autko zostalo na miejscu a ja teraz w polsce jestem chcialem ta czesc kupic ale w zadnym sklepie nikt nie ma pojecia o co mi chodzi, bylem nawet w salonie opla i burak przy stoisku z czesciami pokazywal mi w komp schematy i pytal czy rozpoznam potrzebna czesc. poprostu zenada.
Mam silnik 1.6 16V, 1998r, astra F.
prosze o pomoc jak ktos jest w stanie wywnioskowac o co dokladnie mi chodzi. na czesci nie bylo numeru seryjnego albo byl juz tak wytarty.
pozdro4all

ja37

V.I.P.
Posty: 6033
Rejestracja: 22 gru 2006, 15:18
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z20LEH+ & Z18XEx2
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 13 razy
Pomocny: 129 razy

#2

Nieprzeczytany post autor: ja37 »

Fotki oczywiście nie masz?
Bo opis jest mało czytelny dla kogoś, kto nie ma takiego silnika.

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

No nie mam. Ale juz wiem co to jest. Regulator cisnienia paliwa, ale niestety czesc nie do dostania, w oplu karzą mi czekac 7dni i 450zł. czy orientuje sie ktos gdzie takiej czesci poszukac, na allegro nie wystepuje...

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

pmolik pisze:na allegro nie wystepuje.
Czytaj opisy aukcji, są czasem osoby co mają różne części i na PW do nich zagadać trzeba. Mozesz też na szrotach poszukac tego...

[ Dodano: 2008-05-10, 16:57 ]
P.S. patrz też oczywiście na inne ople z tego rocznika, bo miały ten sam silnik, podpytaj sie czy przypadkiem w jakimś innym silniku nie ma identycznego regulatora.
[External Link Removed for Guests]

ja37

V.I.P.
Posty: 6033
Rejestracja: 22 gru 2006, 15:18
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z20LEH+ & Z18XEx2
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 13 razy
Pomocny: 129 razy

#5

Nieprzeczytany post autor: ja37 »

Nie wiem, jaki jest w tym silniku, może ty poznasz:
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: wencik »

[External Link Removed for Guests]

wejdź na tą stronkę - zadzwoń , zapytaj się. Mają również używane części. Sprzedaż wysyłkowa również wchodzi w grę,

Jak szukałem kiedyś wielopunktowego wtrysku do 1.6 to nigdzie nie mogłem tego namierzyć, nawet na allegro, jedynie tam mieli. Więc istnieje szansa ,że mają tam ten regulator.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

Gość

#7

Nieprzeczytany post autor: Gość »

dzieki za odpowiedzi i pomoc.
niestety zadne z tych 4 zdjec nie przedstawia tego regulatora.
ale juz znalazlem na gieldzie w niedziele, zaplacilem 100zł i dostałem jeszcze gratisowo razem z listwa.
pozdrawiam
thanks4all

ODPOWIEDZ