brak mocy w astrze f

Awatar użytkownika
luka153

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 13 maja 2008, 7:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jednorożec
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: luka153 »

Sprawdź czujnik ustawienia wałka bo bardzo często ten kabelek od niego lubi przepróchnieć.
Poza tym świece, filtr i przewody. Jeśli rozwiążesz ten problem to napisz tu na forum.
pozdro ;)

dresat

Astro-maniak
Posty: 650
Rejestracja: 25 lut 2008, 9:07
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: dresat »

monik,
monik pisze:jeśli chodzi o filtr powietrza to jaki najlepiej zamątować standart czy stożek?
Co wy wszyscy z tym stożkiem??? Gdyby był lepszy, to byłby montowany seryjnie...Jasne, że standard! Zamontuj sobie także przy klawiaturze Słownik Ortograficzny, bo Miastu Swemu obciach robisz, dear monik... ;)
myśleć...też bym umiał!

Gość

#13

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Dzięki za dobre rady!!!! a z tym słownikiem to mogłeś sobie darowć niewszyscy są dobrzy z ortografii a może słyszałeś o czymś takim jak dyzgrafia???? jeśli nie to poczytaj a później zwracaj komuś uwage (pozdrawiam)

[ Dodano: 2008-05-17, 10:32 ]
Cześć ! zrobiłam wszystko jak pisaliście czyli wymieniłam świece kable olej filtr oleju i powietrza nawet rozrząd wymieniony z paskiem pompą wody i napinaczem,linka gazu sprawdzona cewka z modułem itd...śilnik ładnie równo pracuje ale z rury wydechowej dochodzą dziwne dzwięki - niby równo pracuje a zachwile zaczyna jakby pierdzieć i nadal asterka bez ducha :cry: Pomóżcie bo już mi ręce opadają

[ Dodano: 2008-06-01, 09:01 ]
Witam!
Moja asterka wkońcu odzyskała ducha - już traciłam nadzieję,na szczęście "mnie oświeciło". Wszystko już wymienione i sprawdzone oprucz zapłonu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .Wystarczyło przekręcić kilka mm i asterka rwie do przodu jak opętana.Kamień spadł mi z serca .NIE MNIEJ DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA POMOC

ODPOWIEDZ