Pisk w kole

Bros

Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 12 maja 2008, 12:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Bros »

A ja widzę ze Kolega tez blisko :-). No ja bardzo chętnie mogę się spotkać i pogadać, jestem jak najbardziej za. No a o kole to tez bym chętnie porozmawiał i pokazał na żywo ten pisk w kole.

A co do mechanika to odwiedziłem już kilku i wszyscy mi mówią ze to albo klocki albo łożysko.


Pozdrawiam
Patryk
Opel Astra F 1,6i - kombi

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

No to zapraszam do przeglądania działu "śląskie", spotkania są dość często organizowane w Katowicach i okolicach! Jeśli to klocki albo łożysko to to drugie często odzywa się dopiero przy pewnej prędkości. A klocki, jeśli chaczą to powinny po jakimś czasie się trochę zetrzeć i problem zniknąć. Spróbuj trochę ostrzej pohamować, ewentualnie można je trochę kątówką szlifnąć.Widać jakiś ślad na tarczy?

Bros

Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 12 maja 2008, 12:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Bros »

Z hamowaniem to już próbowałem na wszystkie sposoby i nic. Ostro, lekko, kilka razy pod rząd mocno i lekko i nic.

Tarcze wyglądają okej.

[ Dodano: 2009-06-19, 08:45 ]
Hej

Juz wiem co to piszczy. Chłopaki z Ja-Mar ASO Opel w Gliwicach na ul. Tarnogorskiej od razu wiedzieli, ze naprawdę to piszczało lewe łożysko. Mimo iz zadko sie to zdarza ale jednak zdarza ze lozysko piszczy a nie tylko huczy. Opłaciło się zapłacić im pieniążki.

Wszyscy inni mechanicy w gliwicach ktorych odwiedzilem sa po porstu do bani.
Opel Astra F 1,6i - kombi

ODPOWIEDZ