Pilot do centralnego zamka

Gość

Pilot do centralnego zamka

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam,
Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Astry F z 1994 roku.
Samochód jest w bardzo kiepskim stanie i w najbliższym czasie pewnie będę o wiele rzeczy pytał na forum gdyż duża ilość urządzeń nie działa jak należy. Jedną z istotniejszych spraw jest fakt że dostałem tylko jeden pilot od centralnego zamka który już też jest mocno zużyty(połamany). W aucie jest taka funkcja że gdy otworzę je pilotem i nie odpale przez dłuższą chwilę to samochodu nie można uruchomić. Obawiam się co będzie jeśli pilot przestanie działać. Czy taki pilot można dorobić? Na pilocie czytelne jest tylko duże logo opla i nazwa BOSCH Gmbh. Proszę o pomoc!

pozdrawiam
Przemek

Usunięty użytkownik 5195

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 5195 »

Proponuję jechać do jakiegiejś firmy co się zajmuje dorabianiem kluczy i/lub montażem i serwisem alarmów w autach i tam spytać. Wszystkie piloty są do dorobienia, tylko nie każdy portfel to wytrzymuje :m

Robcio

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 05 maja 2008, 13:55
Imię: Robert
Auto: Astra F
Silnik: 1.8 16V X18XE
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Robcio »

pilociki mozna na zamowienie kupic (odmośnie mojego pilocika .... mam inny) ...... dowiadywałem sie w grudziadzu w firmie która sie zajmuje zakładaniem alarmów itp i nie sprawiało im problemu ze mam stary model alarmu za 1 pilot zaśpiewali 70zł
Moja Asterka Hachback: [External Link Removed for Guests]
Naklejki na Tylną Boczna Szybe [External Link Removed for Guests]

GG: 4248226, tel. 505-816-217

Awatar użytkownika
ClauveR

Administrator
Posty: 4097
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:21
Imię: Mateusz
Auto: Opel Zafira B
Silnik: Z18XER
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: ClauveR »

ja mam podobny problem, tylko, że jak się dowiadywałem, to chcieli znać dokładny model tego i serie, a ja żadnych papierów do alarmu nie mam, bo już był z Astrą...

czy bez papierów i mając tylko jako wzór działający pilot można dorobić drugiego pilota?
[External Link Removed for Guests]

Robcio

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 05 maja 2008, 13:55
Imię: Robert
Auto: Astra F
Silnik: 1.8 16V X18XE
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Robcio »

ja kolesiowi dałem tylko pilot bo mi sie przycisk sknocił i koles nie pytał sie o jakies papiery itp ....... odrazu powiedział ze to jest starszy model i tylko na zamowienie jest mozliwe dokupienie pilota.... a tak przy okazji zapłaciłem 5zł za przycisk i 5zł za nowa bateryjke :) razem kosztowało mnie to 10zł za naprawe :)
Moja Asterka Hachback: [External Link Removed for Guests]
Naklejki na Tylną Boczna Szybe [External Link Removed for Guests]

GG: 4248226, tel. 505-816-217

Usunięty użytkownik 5195

#6

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 5195 »

ClauveR,
ClauveR pisze:czy bez papierów i mając tylko jako wzór działający pilot można dorobić drugiego pilota?
Jeżeli masz alarm starego typu, to tak, kolesie co się tym zajmują namierzają tylko częstotliwość radiową, jaką nadaje pilot... Nie wiem, jak jest z alarmami ze zmienną częstotliwością....

Logic

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 08 maja 2008, 7:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gnojno
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Logic »

Na bazie starego kluczyka lub pilota kolesie co się ty zajmują zrobią nowy.Jeśli chodzi o serwisy w których usłyszycie że czegoś się nie zrobi trzeba zamawiać to weźcie pod uwagę że oni z tego zamawiania mają zysk.teraz udając się do kogoś kto taki kluczyk lub pilot może nam dorobić to nie można iść byle gdzie.Pamiętajcie zostawiając gdziekolwiek swoje dane lub rzeczy kture stanowią dostęp do waszej prywatności w tym przypadku waszego samochodu robiąc to w miejscach nie autoryzowanych narażacie się na kradzięz nawet nie nowego autka.Więc przestrzegam lepiej zapłacić troche więcej ale robić takie rzeczy w mijscsch że tak powiem zaufanuch!!!
Logic

ODPOWIEDZ