przydatna zabawka dla zapominalskich

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#31

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

człowieku trochę się zastanów może ty masz rewelacyjną pamięć i zawsze włączasz. ja też zawsze pamiętam o światłach ale kurka jak się jeździ po mieście po kilkunastu punktach i co chwila wysiadasz wsiadasz, jedziesz, włączasz światła, wyłączasz je to zawsze się chociaż raz zdarzy że po prostu raz zapomnisz o tym i jak cię niebiescy zatzymaja to będziesz musiał zabulić - a koszt 30zł to nie jest tak dużo, a na pewno taniej od mandatu i nie dostaniesz punktów.

więc jak Ci to jest niepotrzebne to się zamknij i lepiej nic nie pisz niż masz pisać takie komentarze które w tym temacie nie są potrzebne.

Teraz mogę już wstać z podłogi, bo żeby napisać tego posta musiałem się zniżyć do twojego poziomu. Pozdro!

pawelg303

Astro-maniak
Posty: 173
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:08
Imię: Pawel
Silnik: X14XE/LPG
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#32

Nieprzeczytany post autor: pawelg303 »

kamien pisze:bo któregoś razu zapomnisz jak się hamuje!!!!,

uważam ze przesadzasz, to porównanie nie ma sie nijak do siebie.... chyba że masz na myśli o zapominaniu włączenia świateł w nocy.... a watpię czy ktoś o tym zapomina :evil:

[ Dodano: 2007-04-23, 11:56 ]
JOszi pisze:więc jak Ci to jest niepotrzebne to się zamknij i lepiej nic nie pisz niż masz pisać takie komentarze które w tym temacie nie są potrzebne.
oooooo właśnie ;);)

Goszas

#33

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

kamien pisze:Po co to komu???????Jeśli nie pamiętasz o włączeniu świateł lepiej w ogóle nie jeździj, bo któregoś razu zapomnisz jak się hamuje!!!!, a do tego potrzeba mózgu, nie jakichś wynalazków
kamien, wydaje mi sie ze przesadzasz, jak ktos jezdzi duzo krotkich odcinkow to latwo sie zamotac :/ , jak ktos wstawi manuala z fotkami jak to w F-ce zamontowac to sam sie skusze ;)

[ Dodano: 2007-04-23, 12:03 ]
pawelg303 pisze:JOszi napisał/a:
więc jak Ci to jest niepotrzebne to się zamknij i lepiej nic nie pisz niż masz pisać takie komentarze które w tym temacie nie są potrzebne.


oooooo właśnie ;)
tez sie przylaczam :!: :k

to co robi ten uzytkownik jest OK!

ja tylko czekam na manuala jakiegos jak by sie dalo ;)

kszychu

Astro-maniak
Posty: 392
Rejestracja: 30 sty 2007, 10:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Międzyrzec Podl.
Kontakt:

#34

Nieprzeczytany post autor: kszychu »

Rozmawiałem ostatnio z kumplem o automatycznych włącznikach (on chce założyć brzęczyk przypominający o zapaleniu). I jego argument był taki: "a co w sytuacji, gdy wsiądę do samochodu, który nie będzie miał automatycznego włącznika? Z przyzwyczajenia nie włączę świateł i zatrzymają mnie miśki."
Muszę przyznać, że coś w tym jest, nie uważacie?
"Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, trzymają język za zębami." /Oscar Wilde/

Goszas

#35

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

kszychu, poruszyles wazny watek co to bedzie :?: jak sie ludziska odzwyczaja :shock: moze ktos wykombinuje jakis brzeczyk ale z mozliwoscia wylaczenia tego cacka to by wyrobilo nawyk wlaczania jak pajaczek zeby sie nie garbic :lol:

kubusiowa

#36

Nieprzeczytany post autor: kubusiowa »

kszychu, myślę że człowiek bardzo szybko się rozleniwia i zapomina po pewnym czasie o starych nawykach :) to bardzo prawdopodobne iż można o nich zapomieć i na ogonie wyjce :) No cóż ja osobiście wolę włączyć światła to nic nie kosztuje :) aż tak leniwa to nie jestem :P

Goszas

#37

Nieprzeczytany post autor: Goszas »

w zasadzie niech sie boja Ci ktorzy innymi furami niz swoimi jezdza :P

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#38

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

no to jest takie gdybanie - ja sobie poprawiam wyposażenie a skoro astra ma przewidziane to fabrycznie to czemu by nie założyć?

spryskiwaczy reflektorów też mam nie zakładać bo potem jak sie przesiądę do innego autko to zapomnę wytrzeć lampy szmatką?

Gość

#39

Nieprzeczytany post autor: Gość »

to jest własnie schemat podłaczeniowy włacznika świateł
pozdrawiam :m
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2007, 12:35 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#40

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

coś nie mogę powiększyć tego obrazka :/

ODPOWIEDZ