sprzęgło astra 1.6 16V

Gość

sprzęgło astra 1.6 16V

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

witam
może ktoś z was już sie z tym spotkał moje sprzęgło coraz trudniej się wciska. znaczy sie pedał sprzegła coraz trudniej wcisnąć. chodzi juz tak ciężko że moja żona nie chce już nią jeździć HELP ME PLEASE.
Za dwa dni wracam z delegacji i chciałbym to szybko naprawic tylko nie wiem co może byc tego przyczyną. :?: :?:
zgóry dzięki za pomoc

Usunięty użytkownik 3235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Sprawdź co się stało z pedałem, może sworzeń się przytarł. Winna temu może być też linka sprzęgła, która również mogła się już przytrzeć i trzeba ją przesmarować albo wymienić.

W najgorszym razie może to być wina sprzęgła. Ale najpierw przesmaruj/posprawdzaj wszystkie elementy, o których pisałem.

Maryś

V.I.P.
Posty: 896
Rejestracja: 16 cze 2007, 12:25
Imię: Maciej
Silnik: 2.0
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

#3

Nieprzeczytany post autor: Maryś »

Tak jak pisze analyzer64, sprawdz najpierw to co tanie - czyli linka, sworzeń i caly mechanizm pedała ( lol jak to brzmi :mrgreen: :mrgreen: ). Bo innym wyjsciem bedzie tylko grzebanie w skrzyni :roll: A sprzeglo samo w sobie sie juz nie konczy? Nie podeszlo juz zbyt wysoko w gore?
Mechanika pojazdowa. Gdańsk tel 530-612-613.

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

DZIĘKI
i właśnie tak miałem zamiar to zrobić bo jak to mówią po nitce do kłębka (OD PEDAŁU PRZEZ LINKĘ ) i mam na dzieje że to pomoże bo jak nie to :k i wydam z siebie kilka łacińskich zworotów na K, H i........ chociaż to nic nie da to sobie ulże a potem grzeb grzeb i weekend zleci.

ODPOWIEDZ