Halogen a konkretnie szkło

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

Halogen a konkretnie szkło

#1

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

mam do was pytanko, jak jest mocowane szkło w halogenie valeo ?? Sie obawiam ze jest jakoś klejone albo zgrzewane i sie nie da go delikatnie wyjąć, tylko bedzie trzeba kombinować.

Usunięty użytkownik 5195

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 5195 »

Przedwczoraj miałem to w ręku... Eh... Jutro jeszcze raz looknę to postaram się napisać.

Usunięty użytkownik 3235

#3

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Chyba jest wklejane. Nie zwróciłem dokładnie uwagi na to ale też muszę się do tego dobrać bo w okresie jesienno zimowo wiosennym paruje mi prawy halogen

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

analyzer64, a ja moge tanio dorwać odbłyśnik i szkoło do mojego, zbitego hgalogenika... i wlasnie myśle jak sie do tego zabrać...
[External Link Removed for Guests]

Usunięty użytkownik 5195

#5

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 5195 »

No i zajrzałem, tylko nie miałem czasu napisać... Zatem szkło w halogenie jest wklejane i chyba trzebaby mieć nieźle sprawne ręce, żeby to rozłożyć na części i później poskładać tak, żeby było OK. Powodzenia życzę!!

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

miikii83, Dzięki... Jutro wyjmuje swojego halogenika i zaczynam myślec... Popatrze jak on jest mocowany ( bo ślady po starym szkle zostały raczej ). Bo myślałem żeby szkło wymontować poprostu piłując plastik.... ale to sporo roboty... Jak mi sie coś uida to dodam manual...
[External Link Removed for Guests]

Adamo

Astro-maniak
Posty: 287
Rejestracja: 23 lut 2007, 6:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Adamo »

Cobrettii pisze:Jutro wyjmuje swojego halogenika i zaczynam myślec...
Na allegro komplet valeo dostaniesz za ok 150zł, używki. A są na pewno klejone. Ja ostatnio kupiłem dwa za 150 zl w stanie wręcz celującym. Tylko jeszcze ich nie założyłem :/

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

Adamo, daj mi te 150 zł to se kupie... nie pieprzyl byum sie z tym gdybym srał kasą...

[ Dodano: 2008-06-15, 18:09 ]
Dobra jeden halogen już prawie rozłożony i gotowy na montaqż zdrowych części, tylko pyrtanie na co go kleić ?? na coś dwuskłądnikowego jak poxipol ??
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ