Rezerwa w Astrze 1.4

ALi

Astro-maniak
Posty: 142
Rejestracja: 02 cze 2007, 10:24
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: ALi »

No ja tez na rezerwie moge jeszcze sporo przejechac. Myślę że coś w oolicy 8-10 litrów powinno tam być. Co do wskazóweczki na wsaźniku paliwa, to zauważyłem ciekawą przypadłość... Jak zalewam do pełna to wskaźnik z samej góry na kreseczkę 3/4 spada naprawdę bardzo wolno. Z kreseczki 3/4 na 1/2 (25 litrów) spada bardzo szybko, z 1/2 na 1/4 spada tez szybko, ale wolniej niż w poprzednim przypadku i do rezerwy znowu leci dość wolno. Dla przykładu, jadąc w trasę potrafię przejechać ponad 200 km i wskażnik z samej góry dopiero schodzi na 3/4, natomiast po kolejnych 100-120 km jest już w okolicach połowy. Nie wiem od czego to zależy.
[External Link Removed for Guests]
Moja fura:
[External Link Removed for Guests]

chiken

Astro-maniak
Posty: 391
Rejestracja: 07 lut 2007, 9:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: chiken »

cuż w skrócie TTM :) nic lepszego nie zamontowali :D
==================
Marka: Opel Astra F Caravan
Rok: 1999
Silnik: X14NZ 60KM
Kolor: KingsBlue :)
LPG-->brak-->i dobrze
===============

Domin

Astro-maniak
Posty: 236
Rejestracja: 11 lip 2007, 12:15
Imię: Dominik
Auto: Astra H
Silnik: 1.7 CDTi 130KM/307Nm
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: Domin »

ALi pisze:No ja tez na rezerwie moge jeszcze sporo przejechac. Myślę że coś w oolicy 8-10 litrów powinno tam być. Co do wskazóweczki na wsaźniku paliwa, to zauważyłem ciekawą przypadłość... Jak zalewam do pełna to wskaźnik z samej góry na kreseczkę 3/4 spada naprawdę bardzo wolno. Z kreseczki 3/4 na 1/2 (25 litrów) spada bardzo szybko, z 1/2 na 1/4 spada tez szybko, ale wolniej niż w poprzednim przypadku i do rezerwy znowu leci dość wolno. Dla przykładu, jadąc w trasę potrafię przejechać ponad 200 km i wskażnik z samej góry dopiero schodzi na 3/4, natomiast po kolejnych 100-120 km jest już w okolicach połowy. Nie wiem od czego to zależy.
mam tak samo ;)
a najlepsze jest to ze choc czasami wskazowka pojawi sie na czerwonym polu kontrolka ani mrygu ani cyku
Hu Hu Ha nie taka Astra Zla

ODPOWIEDZ