Dziwny dzwiek od skrzyni biegow

Awatar użytkownika
uzo

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2008, 2:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: uzo »

witka

mam tez takie rzerzenie ..daj znac co to bylo dokladnie bo juz mysle o kupowaniu sprzegla :P a moze faktycznie jakas pierdola.. Choc wszyscy mi mowia ze to lozysko oporowe i tez mi sie tak wydaje ale to i tak nadal wymiana calego sprzegla przy okazji by byla :)

pozdro

krystian

Astro-maniak
Posty: 132
Rejestracja: 30 wrz 2007, 17:43
Imię: Krystian
Auto: Opel Astra G
Silnik: 1.7 CDTI
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: krystian »

uzo pisze:witka

mam tez takie rzerzenie ..daj znac co to bylo dokladnie bo juz mysle o kupowaniu sprzegla :P a moze faktycznie jakas pierdola.. Choc wszyscy mi mowia ze to lozysko oporowe i tez mi sie tak wydaje ale to i tak nadal wymiana calego sprzegla przy okazji by byla :)

pozdro
Powiem ci, ze to nie jest wina sprzegla w moim przypadku. Patrzylem z mechanikiem, zdjalem ta obudowe od galki skrzyni biegow i stamtad jest ten dzwiek rzezenia jakby cos bylo luzne ... mechanik mowil zeby sie tym nie przejmowac, ze na razie moge jezdzic ale mnie to wkurza .. moze musze tam dac jakiejs oliwy ...

piskopon

Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 22 cze 2007, 0:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: żernica / gliwice
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: piskopon »

w moim przypadku, to prawdopodobnie bedzie sprzęgło, u mnie sprawa wygląda następująco.... jade sobie na jedynce i przy wciskaniu sprzegła, żeby zmienić sobie na 2 pojawia się 'uszczypliwe' brzęknięcie, jede na 2 daje mu sprzęgło...brzęk..., po 3 mało kiedy to wystepuje a po 4 wogóle, i chyba bardziej to jest odczuwalne na rozgrzanym aucie, dzieje mi sie to też przy gaszeniu auta, jakby wibracja silnika działała na jakąs blache, po niedzieli jade do mechanika bo mnie krew zalewa, zobacze co to bedzie... i 'pochwale sie' ;)

Awatar użytkownika
Slawioster

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2009, 12:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: KWIDZYN
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: Slawioster »

Witam podczepię się tutaj z tematem
Dopiero co kupiłem Asterkę i już kłopot , byłem u mechanika i stwierdził że poszedł mechanizm różnicowy tzn. coś w nim rzęzi w czsie jazdy i mam do Was pytanie czy ktoś z Was wymieniał sam mechanizm różnicowy czy sprawa jest nie opłacalna i lepiej skrzynię kupić ? może ma ktoś z kolegów sprawny mechanizm na zbyciu
Pozdrawiam
Astra 1.6 benz. 3D

lechu1987

Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 22 gru 2008, 15:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ElBlĄg city (zawada)
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: lechu1987 »

pozwulcie ze sie podepne pod ten temat; mam problem ze wsteczyn biegeiem gdy go wzucam jest zajebi*** zgrzyt, a jedynka wchodzi z oporem, przy redukcji z 3 na 2 bardzo czesto nieemoge wbic tej 2 :/ :( o co Tu chodzi pomozcie
Wiele serc, jedno bicie ASTRA ponad życie...

ASTRA ASTRA ASTRA DLA KLUBOWICZA JASNE
W TYM SAMOCHODZIE JEST DUSZA

AKP WSZYSCY RAZEM SIE TRZYMAMY

ODPOWIEDZ