Planowanie głowicy

Gość

Planowanie głowicy

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

witam wszystkich mam taki problem mechanik planowal glowice i robil pelna obróbkę glowicy auto pracowlo super po pewnym czasie zaczal dymic jak nie wiem co i powrót na warsztat powiedzial ze krzywka na zaworze pekla wymienil i silnik wali jak glupi na ok 1000 obr (metaliczny dziwiek) mówi ze to wina glowicy ze pekla ta krzywka i teraz silnik tak chodzi i podobno też przez glowice prosze o wsparcie czy jest to możliwe dzieki

I pisze sie AWARIA. Stosuj sie do zasad pisowni jezyka polskiego (ortografia, interpunkcja). Cala Twoja wypowiedz to jedno zdanie i ciezko cos z niego zrozumiec. I nadawaj tematom odpowiednie tytuły. / Marys
Ostatnio zmieniony 28 cze 2008, 9:48 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

krzrel

Astro-maniak
Posty: 89
Rejestracja: 08 mar 2008, 18:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rychnowo
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: krzrel »

Miałem dokładnie to samo po robocie głowicy,też mi popękały dwie krzywki,ale wymienił i wszystko jest ok...(całość oczywiście na ich koszt)

A,skąd ten metaliczny dźwięk to nie mam pojęcia...

Kolego Arek, jak możesz to napisz jeszcze czy jest jakiś spadek mocy,oraz czy wali dymem więcej niż powinien...

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

teraz nie wiem bo jak tylko odpalilem i uslyszlem to walenie to ni ruszalem nim

Sky Knight

Astro-maniak
Posty: 134
Rejestracja: 02 gru 2007, 16:06
Imię: Robert
Auto: Astra Classic F (1998)
Silnik: 1600 cm3
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Sky Knight »

...stary , popracuj nad pisownią...
<<<<<< Górny Śląsk >>>>>>

tronik

Astro-maniak
Posty: 175
Rejestracja: 18 cze 2008, 17:15
Auto: Astra F
Silnik: 17TD ISUZU
Lokalizacja: Śląsk ;]
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: tronik »

też pękła mi głowica w 1.7TDS, zadzwoniłem do gościa ile może kosztować naprawa, a on na to że głowic z silników Isuzu nie opłaca się regenerować bo koszta duże a po 2-3 miesiącach głowica i tak do wymiany :|

ODPOWIEDZ