1,7 Diesel nie chce zapalić...na sekundę złapie i potem echo

Gość

1,7 Diesel nie chce zapalić...na sekundę złapie i potem echo

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Wczoraj próbowałem zapalić Astrę (mam 1,7 diesel-wprawdzie chcę ją sprzedać, ale nie o to chodzi) troszkę mi się dławiła, ale odpaliła i jeździłem cały dzień, bez problemu...dzisiaj już nie odpaliła...na chwilę złapała i zgasła...potem jeszcze raz...jeszcze raz i echo...jakby nie dostawała w ogóle paliwa. Może ktoś miał podobny problem?
Pozdrawiam

kamil.komodzins

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 13 cze 2008, 9:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: kamil.komodzins »

Może masz nieszczelny układ paliwowy. Posprawdzaj przewody, filt paliwa. No chyba że co gorsze pompa tobie nie trzyma ciśnienia lub zdechła totalnie. Jest jeszcze jedna możliwość i to najgorsza, że przeskoczył rozrząd i wtedy dupa nie odpalisz (ja tak miałem, silnik kręcił ale nie chciał załapać).

Pozdrawiam

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

Staruch74, sprawdż elektrozawór na pompie, czy tam kabel sie nie upierniczył. mialęm podobnie ( załapal na moment i gasł ) sie okazało ze kable zaraz za oczkiem padł.
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
kicias

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2008, 14:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: kicias »

Miałem to samo nawet myślałem że coś z pompą wtryskową .
A okazało się rzecz banalna , musiałem tylko wymienić bezpiecznik 60 A podający prąd na świece żarowe.

m4c13k

Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 12 sie 2008, 11:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: m4c13k »

Cobrettii pisze:sprawdż elektrozawór na pompie, czy tam kabel sie nie upierniczył. mialęm podobnie ( załapal na moment i gasł ) sie okazało ze kable zaraz za oczkiem padł.
no właśnie, też coś o tym wiem, tyle, że u mnie był nieco bardziej skomplikowany problem.
Całe szczęście już śmiga:)
pozdrawiam

maciek

ODPOWIEDZ