Problem z podłączeniem przwodu od pompy paliwa

Gość

Problem z podłączeniem przwodu od pompy paliwa

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam.

Wymienialem dzisiaj pompe paliwa w 1.4i. Dojscie do przewodu paliwa idacego bezposrednio od pompy jest tragiczne. Ponad 1h probowalem roznymi sposobami zalozyc ten wystajacy kawalek przewodu na "rurke" od pompy. Jakos sie udalo ale ze tak powiem szczerze ze na sztuke. Pompka przelozona jest z kadetta 1.6 (inny sposob podłaczenia przewodów) za kilka dni bede montowal wlasciwa. No i teraz jest problem bo szukam innego prostrzego sposobu zalozenia weza. Od spodu jest zbyt malo miejsca zeby reke wcisnac i nie moge zlokalizowac jak ten przewod jest poprowadzony. A moze dodatkowo jest przymocowany. Nie wiem. Myslalem tez o wyciagnieciu czesciowo przewodu odlaczajac go od strony podwozia. Ma ktos moze doswiadczenie w tej sprawie??

Pozdrawiam Samer

mskojon

Astro-maniak
Posty: 74
Rejestracja: 02 mar 2008, 23:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: mskojon »

Masz rację co do tej ciasnoty - masakra, też to robiłem. Ale znalazłem dobry sposób. Podłączasz pompkę tylko co tylko tak żeby przewód jakos był na kroćcu od pompki, odpalasz silnik na 2-3 sek. zeby pompka popchnęła trochę paliwa w przewody, po czym gasisz i zdejmujesz przewód z kroćca od pompki, trochę wachy wyleci z wężyka więc lepiej podłożyć jakąś szmatę. Ta benzyna która wyleci z wężyka nasmaruje go i teraz założysz go bez najmniejszego trudu :mrgreen:
JVC KD-SH99R + Audio Art nxs2120 + Powerbass S-6C + B2H76R + Emphaser EG15 = :) :) :)

Sie pogniotło o słupa, się wzięło młotka i wyklepało

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Prosciej bedzie w strzykawke troche nabrac i psiknac ;) Gdzies w sieci czytalem zeby poprostu nasmarowac.

A ma moze ktos schemat jak ida przewody i ktoredy??

mskojon

Astro-maniak
Posty: 74
Rejestracja: 02 mar 2008, 23:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: mskojon »

To było rozwiązanie bez użycia strzykawki :) benzyna wystarczy jako substancja smarna. Przewody możesz sobie zobaczyć kładąc się pod samochodem, idą z prawej strony podwozia.
JVC KD-SH99R + Audio Art nxs2120 + Powerbass S-6C + B2H76R + Emphaser EG15 = :) :) :)

Sie pogniotło o słupa, się wzięło młotka i wyklepało

ODPOWIEDZ