Słąby klakson

mayday411

Astro-maniak
Posty: 133
Rejestracja: 18 wrz 2007, 19:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Słąby klakson

#1

Nieprzeczytany post autor: mayday411 »

Witam wszystkich dziś jade i chciałem zatrąbić i lewdo słyszę klakson. Coś tam pipcy ale słabiutko. Niecały rok temu go zmieniałem na nowy bo oryginalny się spalił. Czy znowu czeka mnie wymiana czy jest jakas inna metoda zeby temu zaradzić.
Opel Astra 1,6 16V ECO-TEC Automat
Skoda Favorit 136L

marian paszek

Astro-maniak
Posty: 3585
Rejestracja: 12 lis 2007, 7:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: bydgoszcz
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: marian paszek »

jak cos tam pipcy tooczysc zlaczki lubia sniedzic isprawdz napiecie na przewodach
marpas 1954

bednarz15

Astro-maniak
Posty: 127
Rejestracja: 02 wrz 2007, 3:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: strzelce kraj.
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: bednarz15 »

dokładnie, miałem to samo...nie łączyło mi dokładnie, ale podociskałem złączki dobrze, zabezpieczyłem i już jest ok.

Prince_lookas

Astro-maniak
Posty: 442
Rejestracja: 29 gru 2007, 11:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Prince_lookas »

Moze byc inna sprawa. W oryginalnym klaksonie jest srubka do regulacji. Tez mi tak trykal, jakby chcial, a nie mogl. Oczyscilem styki, ale dalej bylo to samo. Wiec zaczalem regulowac ta srubka i bylo ok. Nie wiem, jak ona jest seryjnie zrobiona, ale u mnie byla w takiej otoczce silikonu. Po jakims czasie bylo tak samo i okazalo sie, ze przez te drgania ona (ta srubka) obluzowuje sie i znowu bylo tak samo. Wywnioskowalem, ze ktos wczesniej chcial ja zakleic, zeby sie nie ruszala, ale z czasem to sie wyrobilo. Nie chcialem sie bawic w klejenie i regulacje, pojechalem na szrot, za piatke kupilem taki sam i jest git :)
Moja Astra ;)-> [External Link Removed for Guests] - do sprzedania na części!

marian paszek

Astro-maniak
Posty: 3585
Rejestracja: 12 lis 2007, 7:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: bydgoszcz
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: marian paszek »

tyz moze byc ale najpierw styki i proba na krotko z aku. jak zadziala na krotko ,sprawdzic czy dziala z kabiny .
marpas 1954

ODPOWIEDZ