Przekażnik czy pompa

Gość

Przekażnik czy pompa

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Auto nie chce zapalić.Świece, kable wymienione iskra jest,ale nie słyszę pompy przy przekręceniu silnika,pompa odzywa się gdy już chęłtam.Słyszę też przekażnik jak cyka.Wcześniej wydawało mi się,że przekażnik słyszałem już przy przekręceniu samego zapłonu,bo teraz nic nie słyszę.Pompę wykręciłem i jak kręce to ją słychać,że chodzi.Czy pompa może być w tym przypadku niesprawna? Czy przekażnik ma cykać juz przy przekręceniu zapłonu? Anie póżniej. P o m c y.

esio_22

Astro-maniak
Posty: 131
Rejestracja: 01 lip 2008, 20:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kołbiel
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: esio_22 »

sprawdz przekaznik poprostu. moze popsuty jest ale cyka. a najlepiej wejdz pod woz i zdjem kostke z pompy i miernikiem albo zwykla zarowka sprawdz czy prad jest odpowiedni. mialem przypadek gdzie przekaznik cyklal ale dawal maly prad bo byl zardzewialy w srodku.

w oplu pompka zaczyna chodzic jak zaczniesz krecic rozrusznikiem ( przynajmniej w moim)

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: wencik »

a ja bym podłączył pompę na "krótko" ... wtedy będziesz wiedział czy sprawna :)
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

regemen

Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 06 kwie 2008, 16:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: OSTROŁĘKA
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: regemen »

Są rózne wersje,u mnie była spalona pompka.Poza tym odradzam sprawdzanie pompki na sucho,długo po takim sprawdzeniu nie pochodzi.

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Przekażnik jest dobry ,bo wziołem od znajomej i efekt jast taki sam.Wiec dlaczego nie chce zapalić. Mam w samochodzie gaz może to cos zmienia?Mój opel ma silnik 1.6 16v.

ODPOWIEDZ