Nie chce zapalić P O M C Y

Gość

Nie chce zapalić P O M C Y

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Nie chce zapalić, już sam nie wiem co mam robić.Wczoraj zmieniłem pompkę, bo mówino że to, ale dalej niechce zapalić. Iskra jest świece nowe, przewody nowe. Od kręcenia akumulator padł. Pomózcie co możę być tego przyczyną? Możę coś z powietrzem albo coś zwiazane z zapłonem czy cewka sam nie wiem co. Mój silnik to 1,6 16V ?

Marcin20

Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 31 sty 2008, 10:54
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Marcin20 »

Mi Astra też nie odpalała. Objawy były podobne jak w przypadku braku paliwa. U mnie okazał się uszkodzony moduł cewki. Po wymianie (używka) pali na dotyk :) Najlepiej jak byś mógł przełożyć z jakiejś Astry i zobaczyc. Bo może nie ma sensu kupować, przyczyny mogą być też inne. W kazdym razie powodzenia.
Astra 1.6 + LPG

Krzysiek11

Astro-maniak
Posty: 110
Rejestracja: 28 gru 2007, 18:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Leszczyny
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Krzysiek11 »

A pompka paliwa chodzi(czy ją słychać),wtryskiwacze cykają podczas kręcenia silnikiem?

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Pompka chodzi założyłem nową.komputer pokazuje mi trzy błędy 029 - Przekaźnik pompy paliwa - zbyt niskie napięcie,034 - Czujnik ciśnienia w kolektorze - zbyt niskie napięcie, 085 - Wtryskiwacz 5 - zbyt niskie napięcie? Co to jest jak je usunąć . A wracając do modułu cewki to gdzie on się znajduje ,bo ja jestem laik i jak wygląda? Pojechałbym do warsztatu ale nie mam jak najbliższy jest 40 kilometrów.

ODPOWIEDZ