Zabezpieczenie samochodu

Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

TomC, to samo pomyślałem :) Dajecie super poradnik jak podpierdzielić Asterkę... Lepiej takimi rzeczami się nie chwalić, a jeśli już to nie na forum, bo pewnego poranka możecie niechcący ze zdziwienia przetrzeć oczka jak w miejscu, gdzie była Asia jej nie ma...
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

bodzio

Astro-maniak
Posty: 295
Rejestracja: 15 sty 2008, 1:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: bodzio »

Wikszosc ludzi troche inaczej sie zachowuje jak zgubia kluczyki :mrgreen: :mrgreen:
[External Link Removed for Guests]

rapir20

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 08 lip 2007, 15:37
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: rapir20 »

Dlatego ja opisałem tylko ogólnikowo jak widać. Ten motyw z radiem ciekawy ale ja bym go usuną bo za wiele mówi jak podpierniczyć astre. Ale zawsze pozostaje blokada kierownicy :)
No i w asi gra JVC KD-SH909R. Czekam na jakieś fajne głośniki :)

Gość

#14

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Najlepsze metody sa zawsze najprostrze Pamietam jak ojciec kupil uzywanego kadeta chyba 12 lat temu bylem mlody :P ale niewazne :P i robil najpostrzac rzecz :) wyciagal kabel wysokiego napiecia tylko na lawecie dalo sie go zwinac :P hehehe dodam jeszcze ze chowal go do kieszeni a potem rano zawsze zakladal :) kadecik stoi do dzis pod moim domem i nikt go nie ukrad :) 1.3 automat :) hehehe :) ojciec ma do niego sentyment i uwaza ze to najlepsze auto na swiecie :P w koncu na jego podwoziu sa nasze astry ;p

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

rapir20 pisze:Ale zawsze pozostaje blokada kierownicy
z tym sobie mozna też dość łatwo poradzić ;) niektóre to pod młotkiem już ustępują. Blokada skrzyni morze narobić kłopotów ( ale jak sie zna to też ją szybko zdejmie. Naj gorsze są rozwiązania niekonwencjonalne.
[External Link Removed for Guests]

WRCmac

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 23 cze 2008, 0:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: WRCmac »

Wiatm !!!!! Może pomówmy o tym jak zabezpieczyc nasze auta przed kradzieżą.
Moje poprzednie auto (GOLF 3 TDI) ukradli pomimo tego ze miałem alarm i postawiłem go "bezpiecznym miejscu" bo 50m od furki stał gliniarz który kierował ruchem. Wiem że najlepszym sposobem na złodzieja jest tzw samoróba ale ja mam jeszcze jeden sposób żeby spać spokojnie. Otóż wyciągam bezpiecznik (chyba od pompy paliwa), a żeby sprawdzić który to najlepiej jest przy włączonym silniku wyciągać wszystkie po koleji i jak wyciągniecie odpowiedni to autko napewno zgaśnie. I chyba niewielu złodziei wpadnie na to ze poprostu nie ma bezpiecznika. A jeśli chodzi o imobilizer to jest tak jak pisze RAPIR20, a wiem to ponieważ gdy zwineli mojego golfika z tej samej ulicy i dokładnie w tym samym czasie ukradli drugiego golfa, który miał imobilizer. Pozdrawiam

markor

Astro-maniak
Posty: 186
Rejestracja: 24 lis 2007, 9:54
Imię: Marcin
Auto: Astra F Caravan
Silnik: x20xev
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: markor »

nie wiem czy takie wyciaganie bezpiecznika na właczonym silniku jest bezpieczne....
[External Link Removed for Guests]

WRCmac

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 23 cze 2008, 0:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: WRCmac »

Ale robisz to tylko raz żeby wiedzieć który masz wyciągać

Awatar użytkownika
1piwo

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2008, 19:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: 1piwo »

Ja mam blokade skrzyni biegów. Żeby odjechać to trzeba lawete.

Awatar użytkownika
Andrew

ex-Staff
Posty: 2912
Rejestracja: 21 wrz 2007, 17:44
Imię: Andrzej
Auto: Szwedzkie
Silnik: Fiata
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Za 7 górami, za 7 lasami

#20

Nieprzeczytany post autor: Andrew »

Co do blokady skrzyni biegów to można scholować auto przy wciśniętym sprzęgle, a jeśli jest blokowana na którymś z biegów do przodu to zadanie jest bardzo proste. Nie widzę problemu aby ruszyć samochodem z 3 czy 4.
SAAB, born from jets, killed by assholes

ODPOWIEDZ