Zabezpieczenie samochodu

Awatar użytkownika
1piwo

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2008, 19:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: 1piwo »

Blokade mam na wstecznym. A jak kolo będzie miał do wyboru Asie z blokadą lub stojącą obok bez to którą weźmie?

salus1973

Astro-maniak
Posty: 137
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: salus1973 »

1piwo pisze:Blokade mam na wstecznym. A jak kolo będzie miał do wyboru Asie z blokadą lub stojącą obok bez to którą weźmie?
weźmie Obie
DKW F- 102>>FSO 1500>>AUDI 80 1,6>>VW GOLF I 1,6>>FSM 126p>>VW GOLF II 1,6>>FIAT TIPO 1,4>> OPEL ASTRA F 1,6 8V CARAVAN>>jest CHRYSLER GRAND CARAVAN

dziaba20

Astro-maniak
Posty: 89
Rejestracja: 11 maja 2008, 17:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Młynka
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: dziaba20 »

motyw z kabelkiem wysokiego napięcia jest dobry sam tak robiłem mając toyote corolle w czasah gdy wszystkie części do niej czeba było sprowadzać z japoni (nietypowy model) i gdy nie każdy miał lawete. ale znam przypadek że koleś wyciągał nawet akumulator i ktoś to przyuważył i przyszedł z własnym. ale po mojemu to najlepszy motyw jest połozyć na siedzeniui deske z wbitym na sztorc gwoździem tak zrobił taki jeden koleś i okazało sie że jego sąsiad kradł mu autko :mrgreen:
Elektrownia wiatrowa to jest to

Gość

#24

Nieprzeczytany post autor: Gość »

co do tematu blokady skrzyni biegów widzialem magików rozpracowujach to w 15 do 25 sekund :) wiec sory ;) zabezpieczenie zerowe (you tube) filmy etc :) ale potwierdzone we wro jest taki fajny pan kluczyk dasz mu 300zl udowodnisz ze to twoje a ci kazdy otworzy zamek w mniej niz 3 minuty :)

ODPOWIEDZ