czym skleić

dziaba20

Astro-maniak
Posty: 89
Rejestracja: 11 maja 2008, 17:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Młynka
Kontakt:

czym skleić

#1

Nieprzeczytany post autor: dziaba20 »

mam pytanko. przy ogrzewaniu tylnej szyby urwał mi sie ten dzyndzel co łączy mase samochodu ze ścieżkami. moje pytanie jak i czym to przykleić żeby sie trzymało oraz przewodziło prąd. czy ten klej lelktro przewodzący na bazie srebra będzie dobrym rozwiązaniem? czy może trzeba użyć 2 rodzajów klejów elektro przewodzący do połączenia elektrycznego a następnie całość zalać jakimś innym dla wzmocnienia połączenia mechanicznego. :?:
Elektrownia wiatrowa to jest to

snoise

Astro-maniak
Posty: 83
Rejestracja: 18 cze 2008, 22:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Strzyżów
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: snoise »

Napewno użycie dwóch klejów będzie lepsiejszym rozwiązaniem. Klej elekrto przewodzi prąd a ten drugi przytrzyma wszytko w kupie. Pod ten drugi klej najlepiej zmatowić nieco szybę wokól złącza. Będzie lepiej trzymać. U kolegi w poldku też odpadło to złącze i tak to było naprawione i chodzi do dziś Tylko trza uważać z bagażami lub innymi pierdołami wkładanymi do bagażnika. W najgorszym wypadku wymiana szyby. Pozdrawiam PAPA

dziaba20

Astro-maniak
Posty: 89
Rejestracja: 11 maja 2008, 17:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Młynka
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: dziaba20 »

u mnie naszczęście to złącze jest osłonięte plastikami więc zrobie tak jak mówisz tylko zastanawiam sie jakiedo użyć tego drógiego kleju
Elektrownia wiatrowa to jest to

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

drugiego kleju użyj -klej do szyb ;) przynajmniej się będzie szyby trzymać dobrze ;)

ODPOWIEDZ