wolny przewód od podciśńenia w 1.6 16v

@Tomek25

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2008, 12:10
Imię: Tomek
Auto: mondeo mkII
Silnik: 1.8 16v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Grójec

wolny przewód od podciśńenia w 1.6 16v

#1

Nieprzeczytany post autor: @Tomek25 »

Mam taki mankament. Niedawno odebrałem moją asterke z naprawy i został jeden wolny przewód od podciśńenia. wychodzi ze środka kabiny ale gdzie powinien sie kończyć. prosze o wszystkie podane możliwości. teraz kończy sie w okolicach zbiorniczka od płynu do spryskiwaczy.
kradzieże kół to normalka tylo czemu moje zgineły :(

dziaba20

Astro-maniak
Posty: 89
Rejestracja: 11 maja 2008, 17:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Młynka
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: dziaba20 »

u mnie wchodzi do airboxa a dokładniej do zaworu który miesza zimne powietrze z ciepłym

[ Dodano: 2008-07-19, 14:28 ]
może niemasz podłączonego obiegu wewnętrznego (chyba tam jest wykożystywane podciśnienie) jak znajde czas to poszukam tego dzisiaj
Elektrownia wiatrowa to jest to

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

@Tomek25 rozumiem że chodzi o taki cienki przewód co wchodzi w podszybie? u mnie jak zdejmę podszybie żeby dostać się do filtra to widzę ten przewód jak wchodzi do kabiny ( on steruje obiegiem zamkniętym)

drugi jego koniec biegnie do grubszego przewodu podciśnienia na którym jest trójnik.

NIe masz żadnych efektów ubocznych? u mnie jak się ten przewód wypiął w podszybiu to wysiadało mi wspomaganie hamulców ( np z każdym naciśnięciem pedału hamulca robił się on coraz twardszy aż zupełnie nie było wspomagania)

@Tomek25

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2008, 12:10
Imię: Tomek
Auto: mondeo mkII
Silnik: 1.8 16v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Grójec

#4

Nieprzeczytany post autor: @Tomek25 »

właśnie chodzi o to że nic poważnego niezauważyłem poza tym żena gazie szarpie i zaczoł strzelać tzn jak chce na niskim biegu chce sie rozpędzić a poza tym wszystko ok. Ale dziś będę na giełdzie w słomczynie to zobacze jak znajde taką samą astre.
kradzieże kół to normalka tylo czemu moje zgineły :(

szczawik1

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 17 lip 2008, 22:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: szczawik1 »

Przy servie masz na przewodzie podciśnienia zaworek zwrotny.Z dwoma rurkami.Ta bliżej serva jest od tego wężyka.Jeżeli ten wężyk nie jest zapięty silnik łapie lewego powietrza co przy LPG nie jest wskazane

@Tomek25

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2008, 12:10
Imię: Tomek
Auto: mondeo mkII
Silnik: 1.8 16v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Grójec

#6

Nieprzeczytany post autor: @Tomek25 »

tak tylko że umnie przy tym zaworku odchodzi jedna końcówka a nie dwie i co wtedy a ta asia i tak na gazie łapie lwe powietrze dzięki czymu przy ostatnim strzale pękła rura od filtra powietrza do kolektora sącego
kradzieże kół to normalka tylo czemu moje zgineły :(

ODPOWIEDZ