pomocy padła mi pompa

Gość

pomocy padła mi pompa

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

witam mam mały problamik a dokładniej padła mi pompa wspomagania a dokładniej zatarte łożyska nie wiadomo czemu pasek był za mocno napięty a niedawno go wymieniałem i ustawiłem z luzem czy ktos może wiem gdzie mozna dostac i czy mozna dostać łożyska to tego gó...... i za ile ??? dzieki za info
pozdro :m

chiken

Astro-maniak
Posty: 391
Rejestracja: 07 lut 2007, 9:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: chiken »

oczywiście że można dostać jakie chcesz łożyska. musiałbyś wiedzieć jakiego typu są to łożyska i poszukać na allegro albo na google.pl sklepu z Gdańska lub okolic który specjalizuje się w tym zagadnieniu. jeśli chodzi o cene to zabardzo nie wiem, ale nie będzie to napewno tania rzecz
==================
Marka: Opel Astra F Caravan
Rok: 1999
Silnik: X14NZ 60KM
Kolor: KingsBlue :)
LPG-->brak-->i dobrze
===============

blowal

Astro-maniak
Posty: 888
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Dobre Miasto
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: blowal »

hm... co do łożysk, to nie wiem, ale nową (używaną) pompę dorwałem za 150 zł na szrocie ;)
:mrgreen: :mrgreen:

chiken

Astro-maniak
Posty: 391
Rejestracja: 07 lut 2007, 9:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: chiken »

blowal, hmm 150 zł to taniocha :) wolałbym chyba jednak przejechać się na szrot niż bawić z łożyskami :)
==================
Marka: Opel Astra F Caravan
Rok: 1999
Silnik: X14NZ 60KM
Kolor: KingsBlue :)
LPG-->brak-->i dobrze
===============

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

ja jeszcze dodam że mówią że te pompy są nienaprawialne _choć mi mechanior naprawił :D

bocian1 do diesla będzie trudno znaleźć - ale jeśli mogę coś podpowiedzieć to np do mojego silniczka pasuje też pompa od silników 1,8 i 2,0 tzw big blocków ;)

wejdź sobie na stronkę - [External Link Removed for Guests] - i wyszukaj pompę do Twojego silniczka i potem w zakładce sprawdź do jakich silników jeszcze pasuje ;)


i jeszcze jedno :D jak tam ten układ do włączania świateł co mi miałeś zrobić? :D

ODPOWIEDZ