Wymiana filtra pyłkowego w Astrze F 93r

Mikato

Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2007, 17:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Wymiana filtra pyłkowego w Astrze F 93r

#1

Nieprzeczytany post autor: Mikato »

Cześć, chciałbym wymienić filtr nawiewu powietrza w swoim aucie bo jak włączę dmuchawę to czuć cholernie wszelkiego rodzaju pył i kurz, jak z odkurzacza drugą stroną :evil: tylko mam problem, gdzie on się znajduje? Niby pod maską ale zaglądałem i za cholerę nie wiem gdzie, a nie chciałem grzebać, może bym coś niechcący rozwalił.
Najlepiej jak by ktoś umieścił zdjęcie gdzie to cholerstwo się znajduje.
Dzięki za ewentualne odpowiedzi.

Gość

#2

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Mikato pisze:Cześć, chciałbym wymienić filtr nawiewu powietrza w swoim aucie bo jak włączę dmuchawę to czuć cholernie wszelkiego rodzaju pył i kurz, jak z odkurzacza drugą stroną :evil: tylko mam problem, gdzie on się znajduje? Niby pod maską ale zaglądałem i za cholerę nie wiem gdzie, a nie chciałem grzebać, może bym coś niechcący rozwalił.
Najlepiej jak by ktoś umieścił zdjęcie gdzie to cholerstwo się znajduje.
Dzięki za ewentualne odpowiedzi.
Nic się nie odkręca. Otwierasz maskę . Pod maską blisko szyby i plastiku z dziurkami (ten plastik w który spływa woda) znajduje się zaślepka. Wyjmujesz tą zaślepkę (ciągnie się przez całą długość komory silnika). Jak wyjmiesz to zobaczysz. Usuń ręcznie liście i inne rzeczy. Piach wybierz też ręką - jak pozostanie już tego mało to możesz to wydmuchać. Tylko przykryj czymś nowy filtr, żeby ci syf do kanałów nie powpadał.

Awatar użytkownika
Andrew

ex-Staff
Posty: 2912
Rejestracja: 21 wrz 2007, 17:44
Imię: Andrzej
Auto: Szwedzkie
Silnik: Fiata
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Za 7 górami, za 7 lasami

#3

Nieprzeczytany post autor: Andrew »

[External Link Removed for Guests]
filtr zaznaczony strzałką
SAAB, born from jets, killed by assholes

dikser

Astro-maniak
Posty: 870
Rejestracja: 02 gru 2007, 23:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: radom
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: dikser »

jezusiu byłojuz tyle tych tematów że dajcie spokój i znów nastepny.... :roll:
nie ważne przy czym stoisz tylko jak tym jeździsz
[External Link Removed for Guests]

Mikato

Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2007, 17:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Mikato »

Siemka, dzięki wszystkim za odpowiedzi, filtr już wymieniłem na nowy, myślałem też o założeniu zapachu, ale te w sklepach wszystkie śmierdzą cholera... Postanowiłem nie wkładać żadnego i cieszyć się teraz świeżym powietrzem zaciąganym z zewnątrz. Sorka że dopiero teraz odpisałem.

ODPOWIEDZ