sprężyny astra HB a kombi

dziaba20

Astro-maniak
Posty: 89
Rejestracja: 11 maja 2008, 17:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Młynka
Kontakt:

sprężyny astra HB a kombi

#1

Nieprzeczytany post autor: dziaba20 »

Panowie wiem że temat wałkowany ale coś mi głupieje opcja szukaj :( mianowicie mam asterke 1.4 i coś mi sie zdaje że mam już wysiedziane sprężyny z tyłu bo jak siądą 2-3 osoby i lekki bagaż to oponka trze mi czasami o nadkole. rozmiar opon to 175.75 r13 wsadziłem takie śmieszne gumy usztywniające ale okazuje sie że one nic nie dały znaczy autko sie troche podniosło ale nic więcej i jako że wybieram sie w 4 osoby nad morze to myśle nad wymianą sprężyn i mam możliwość kupienia używanych od astry kombi ale niewiem czy podejdą (wielkościowo) jeśli by były twardsze to dla mnie lepiej. czy może kupić nowe (twardsze) do HB i jeśli tak to jakiej firmy. prosze o propozycje firm modeli i cen. temat bardzo pilny mam 2 tygodnie na całość

[ Dodano: 2008-08-18, 15:20 ]
aha zapomniałem że autko ma instalacje lpg i butle w miejscu koła zapasowego.
Elektrownia wiatrowa to jest to

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

Od kombi nie podejdą. Z przodu są takie same a z tyłu zupełnie inne. Zapomnij o takiej opcji. Kup nowe do hb albo przynajmniej nie wysiedziane. Podsumowując sprężyny sedan/hb są takie same a kombi ma z tyłu inne. Pzdr.

dziaba20

Astro-maniak
Posty: 89
Rejestracja: 11 maja 2008, 17:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Młynka
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: dziaba20 »

ok to już coś wiem to teraz prosze o odpowiedź na reszte pytań znaczy jaka cena producent i jaki model chodzi mi o usztywnienie a nie o obniżenie
Elektrownia wiatrowa to jest to

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

Najlepiej nowy oryginał! Masz standardowe koła, jeśli nie przekraczasz dopuszczonego limitu masy to nic nie ma prawa trzec. Nowe sprężyny napewno będą wyższe niż Twoje wysiedziane bo pewnie teraz autko niżej stoi. A jeśli chcesz jeszcze twardziej to daj sprężyny gsi-ciut niżej, ale pewnie wyżej niż masz teraz i twardziej. Tylko wtedy byś musiał się przygotować za niedługo na wymianę amorów na gsi.

[ Dodano: 2008-08-18, 18:20 ]
Co do cen- nowa sprężyna gsi to koszt ok 170zł. Zwykłe używane można kupić za 60-100 komplet w dobrym stanie. Popatrz po allegro, oryginały np. na [External Link Removed for Guests] .

ODPOWIEDZ