Żaróweczki ?!

Awatar użytkownika
Arahan

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2008, 18:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Żaróweczki ?!

#1

Nieprzeczytany post autor: Arahan »

Witam wszystkich użytkowników !!

Nie chcę zaśmiecać forum, ale przeszukałem trochę stron i nie znalazłem problemu, który mnie trapi.
Zakupiłem niedawno używaną Astrę 1.4 z 1995r. Autko chodzi fajnie, może trochę amortyzatory ma wytrzaskane, ale do rzeczy:
Nie świeci mi żaróweczka przy suficie i żaróweczki nawiewu. Żaróweczka przy suficie jest w porządku sprawdzałem, konsolki od nawiewu nie rozkręcałem.
Sprawdziłem również bezpieczniki, tzn. wyciągnąłem ten od radia i zegara i podstawiałem go pod każdy inny i nie dawało to efektu.
Może ma ktoś jakieś pomysły ?
Z góry dzięki i pozdrawiam :)

pawelk

#2

Nieprzeczytany post autor: pawelk »

Kolego, zarowka w konsoli sie spalila, dobrze ze jedna a nie wszystkie bo zawsze mozna jezdzic z tymi dwiema. Jesli chcesz wymienic to poszukaj na forum ewent. pozniej na autokaciku. Jesli chodzi o podsufitke to sprawdzasz tak. Sprawdzasz probowka czy jest plus, dotykajac plusa i karoserii a nie kabla masy. Jesli czerwony nie ma napiecia to probowka laczysz plus ze schowka i mase. Jesli sie zaswieci to dobrze bo masa dobra. A masa to 90% sukcesu. Jesli masa padnie to szukaj igly w stogu siana:(. sa 4 czujniki w drzwiach i jeden przelacznik w swiatlach. Wiec jesli nie ma napewno plusa to albo sprawdzasz ten kabelek dlaczego nie ma albo prowadzisz nowy i po sprawie. Jesli nie ma masy to sprawdzasz czujniki w drzwiach, zdejmujesz koncowke z kabla i przykladasz do karoserii gdzie napewno jes masa albo ciagniesz plus ze schowka i dotkasz masy w czujniku.

ODPOWIEDZ