Opis wersji wyposażenia seryjnego astry f przd i po liftingu

Awatar użytkownika
Cysiu

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2008, 9:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kaszów
Kontakt:

Opis wersji wyposażenia seryjnego astry f przd i po liftingu

#1

Nieprzeczytany post autor: Cysiu »

Witam mam mały problem na dniach zostanie zakupiona Astra w Niemczech facet który ma ja kupić i mi przywieźć pyta się o wersje wyposażenia,wiem ze do sierpnia 94 roku były 3 podstawowe klasy wyposażenia a najbogatsza oznaczona był CD po liftingu wyczytałem ze są nazwy które opisują standard wyposażenia czy jest gdzieś to na stronach dokładnie opisane i czy jest jakaś instrukcja co jest np w wersji CD r 93 i jeszcze jedno pytanie o co mogło temu Niemcowi chodzi o w wersji plus np GL plus nie wiem czy ten plus jest określony ze np w wersji gl plusem są zielone szyby i np lepsze materiały obiciowe,ten facet już znajomym poprzywoził kilkanaście Opli wiec się zna na nich i nie miał zwrotu ale dręczy mnie ten plus i co tu wybrać,proszę postarajcie się jakoś pomóc bo może już w sobotę Asterix będzie jechał do Polski.

kiler530

Astro-maniak
Posty: 369
Rejestracja: 09 sie 2008, 20:16
Auto: Astra f Combi
Silnik: 1,6 SZR
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Ślesin
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: kiler530 »

yyy
moze sie myśle ale pic na wode fotomontaż
mam w rodzinie kilka opli. I pisze na tych dzwiach i cd i gl nie raz nic nie pisze tylko jakis żółto czerwony znaczek czyli klima. I moje obserwacja gl nie kazdy ma klime elektryke itd cd to nie jest full wypas więc. Może normalnie sie spytaj jaki ma wypas i to wszystko.
Nie ważny jest samochód tylko kierowca

focus

Astro-maniak
Posty: 119
Rejestracja: 26 maja 2008, 19:43
Imię: Kamil
Auto: Astra F
Silnik: 1.4i
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Gostyń (okolice)

#3

Nieprzeczytany post autor: focus »

Mam tylko takie coś: ASTRA CLASSIC WYPOSAŻENIE 4d/5d
Sprawdź, może się przyda.

Z tego co tu idzie wyczytać wersja plus to dodatkowo:
- zderzaki i lusterka w kolorze nadwozia
- reflektory przeciwmgielne
- obrotomierz

[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Cysiu

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2008, 9:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kaszów
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Cysiu »

Oki a mam pytanie jeszcze jedno po tym numerze vin czy jakoś tak da się odszyfrować co ta konkretna wersja powinna mieć,i czy wersje przed liftingiem miały 3 rodzaje zderzaków tzn cały czarny,2 kolorowy gura i duł w kolorze czarnym a sam środek w kolorze nadwozia ,3 rodzaj calusieńki zderzak w kolorze nadwozia bo po liftingu są już te opcje ze zderzakami,nie wiedziałem ze może być taki problem z wyborem wersji oraz co jest w takim a nie innym wyposażeniu bo u mnie w firmie jest Astra classic 2001 która niema nic poniżej wszelakiego standardu brak wspomagania brak obrotomierza brak er bega nawet kabli do radia nie dali a poza tym już się sypie czy w był ocynk czy nie a są zderzaki w kolorze nadwozia białe łącznie z klamkami a była to najtańsza wersja z silnikiem 1,4

Awatar użytkownika
pik21

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 25 sie 2008, 18:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: z nad morza
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: pik21 »

Po nr.vin dojdziesz gdzie był produkowany,jakim miał kolor itp ale w brifie będzie jego wyposażenie u mnie jest nawet jakie "alusie"i opony miał jak wyjeżdżał z fabryki a co do oznaczeń to miałem astrę z 93 kombi z oznaczeniem GL i była goła miała jedynie halogeny i szyber a teraz mam też kombi z 94 model95 i też GL i ma poduszki dwie wspomaganie, szyby przód c.zamek i takie tam więc chyba nie do końca te oznaczenia mają coś z wyposażeniem Ważne by była z legalnego żródła i miała dobry silnik reszta to już drugi plan,wszystkich szczegółów dowiesz się z brifu i książki serwisowej.
Nie rozmawiam z kimś kto ma pól litra przewagi nademną !

Awatar użytkownika
Cysiu

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2008, 9:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kaszów
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Cysiu »

oki dziękuje choć trochę ciężko wybierać samochód nie widząc go na żywo choć z drugiej strony ma być sprawny to najważniejsze a ten człowiek kupuje autko za swoje euro i ja mu place przy odbiorze w Polsce dzięki temu na te paręnaście samochodów co przywiózł nikt nie narzeka a chwalą go inna sprawa ze przywozi samochody tylko osobom które zna osobiście zobaczymy jak przyjedzie to się pochwale asterixem.

Bunkerites

Astro-maniak
Posty: 147
Rejestracja: 08 lis 2007, 15:21
Imię: Marek
Auto: aktualnie Civic 7 gen TypeR
Silnik: K20A2
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Bunkerites »

niech typ znajdzie ci model z silnikiem C16SE
Bylo C16SE,nastepnie C20XE a teraz Honda Civic 7 gen TypeR K20A2

ODPOWIEDZ